Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Особливості вибору віброплити

Віброплита являє собою інструмент, призначений для трамбування поверхонь при будівництві. З її допомогою проводиться ущільнення гравію, бетону, піску або щебеню. Придбати віброплити завжди можна швидко і просто. Головне не помилитися з вибором.

Сфера застосування віброплит досить широка - від укладання асфальту до тротуарної плитки. За допомогою такої техніки можна облаштувати стоянку, спортмайданчик і інші об'єкти. Пригадується такий апарат і тим, хто приводить свій будинок і двір в порядок своїми руками.

Пристрій віброплити відрізняється простотою. Як її заснування виступає чавунна або сталева плита, посеред неї розташований вібратор, передає на неї коливання. Саме завдяки вібрації площа під агрегатом утрамбовується. В якості рушійної частини агрегату виступає двигун.

Зауважте, що купить надежную виброплиту в Киеве ви можете вже сьогодні за приємними та доступними цінами.

Двигуни для виброплит бувають трьох типів: електричні і паливні - бензинові і дизельні. При цьому всі три типи двигуна мають своїми недоліками. Електродвигуни характеризуються невисокою потужністю і прив'язкою до електромережі, а паливні двигуни неможливо використовувати в приміщенні.

Вага, зусилля і габарити віброплити впливають на якість ущільнення покриття. Простота роботи обумовлюється потужністю двигуна.

Для різних типів робіт необхідна виброплита різної маси. Як відзначають фахівці, ефективність її роботи на дві третини залежить від того, наскільки правильно був підібраний її вага. Частину, що залишилася третина визначає вібраційне зусилля, двигун і площа поверхні.

Для ландшафтних робіт (прокладання доріжок, укладання плитки на тротуарі і т. Д.) Найбільш придатною фахівці вважають виброплиту, вага якої становить до 75 кілограмів.

Ландшафтні роботи, ямковий ремонт дороги, ремонт дороги після прокладки труб найкраще виконувати за допомогою віброплити, вага якої варіюється між 75 і 90 кілограмами.

Для трамбування підстави дороги, ремонту асфальтного покриття та інших масштабних робіт радять придбати виброплиту середньої тяжкості (від 90 до 140 кг) або ж важку (140 кг і вище).

Вібраційне зусилля впливає на ступінь ущільнення покриття. Коли вага віброплит однакова, але потрібна велика щільність, то вибрати необхідно ту машину, показник вібраційного зусилля якої вище. Також слід врахувати, що чим менше площа робочої поверхні, тим більше ущільнення.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь