Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Зернодробилки: особливості вибору

Харчування домашньої худоби, птиці потрібно проводити, використовуючи правильний корм. Зернодробилка — пристрій, що забезпечує виробництво такої їжі в потрібній кількості. Установка використовується в фермерських господарствах для годівлі тварин або подальшого продажу отриманого корму. У будь-якому випадку, без апарату не обійтися, тому популярність пристрою висока.

Що таке зернодробарка?

Установка являє собою апарат з встановленим мотором, засобами подрібнення сировини. Зернодробилка для домашнего хозяйства комплектується різними деталями, що видають корм певної фракції. Поділ на моделі дає можливість підібрати підходящу установку для тварин.

Зернодробилка для домашнього господарства — універсальний пристрій, що використовується у виробництві їжі для великих і малих тварин, птахів. Залежно від сировини, створюються різні види корму.

Принцип роботи зернодробилки

Установка призначена для подрібнення злакових, соєвих продуктів. Також застосовується для іншої сировини, але перед завантаженням важливо прочитати інструкцію. Використовувати пристрій необхідно, з огляду на кілька стадій:

 1. підготовка сировини. Потрібно простежити, щоб у продуктах не було каменів, інших міцних, важких предметів;
 2. підключення, настройка установки. Необхідно забезпечити нормальне функціонування пристрою;
 3. подача сировини в приймальний бункер. Не варто перевантажувати установку, а засипати сировину відповідно до експлуатаційних вказівкам;
 4. подрібнювачі-зернодробилки мають засіб подачі готового корму, до якого необхідно заздалегідь підключити тару або мішок, щоб готова їжа не розсипалася.

Після запуску і подачі сировини, установка перемелює продукти до малих розмірів, в залежності від дроблять інструментів.

Переваги зернодробарок

Пристрої користуються попитом в господарствах різних розмірів. Це обумовлено декількома перевагами, які має зернодробарка-корморізка:

 1. продуктивність. Установка може давати 120-400 кілограм корму на годину, в залежності від моделі;
 2. простота використання. Для застосування апарат не потрібні спеціальні навички;
 3. надійність. Пристрій працює роки без виникнення проблем;
 4. доступна вартість. Купівля будь-якої моделі не викличе утруднень;
 5. універсальні зернодробилки переробляють різний сировину — зерно, соєві, інші продукти.

Переваги установки роблять її незамінною в веденні сільського господарства.

Види зернодробарок

Пристрої збираються в різній комплектації. Це дозволяє придбати ту установку, яка підходить по продуктивності корми відповідає кількості домашніх тварин. Сучасні установки поділяються на два типи:

 1. ручна зернодробарка приводиться в дію безпосередньо людиною. Використання підходить для невеликого поголів’я худоби, птахів;
 2. зернодробарка електрична оснащується мотором. Працює в автоматичному режимі, від власника вимагається подача сировини. Підходить великим господарствам, для виробництва корму при подальшому продажі.

Обидва типи надійні і довговічні. Використовувати установки можна тривалий час.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий