Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як підібрати Тен пральної машини

Сьогодні ми з Вами розглянемо підбір нагрівального елементу (Тена) для автоматичних пральних машин. Як правило поломки пов’язані з виходом з ладу нагрівача призводять до симптомів: погано відпирається білизну, неприємний запах з пральної машинки. Ви запитаєте, чи можна прати в машинці де не нагріває воду? Відповідь, прати можна, якщо машинка не йде в аварію і не виводить код помилки.

З технічної точки зору, прати в такій машинці ми не радимо, це загрожує Вам псуванням одягу через поганий відпирання білизни (почне з часом жовтіти і плями можуть просочитися в глиб одягу), без нагрівання води порошок розчиняється повністю або частково, що призводить до неефективності відпирання білизни. Також перегоріли нагрівач не тільки просто перегорає, він також може пробити на корпус, що може призвести до ураження струмом.

Зауважимо, що на сайті master-plus.com.ua ви можете придбати якісні запчастини для пральних машин вже зараз.

З причиною коли в машинці немає нагрівання ми розібралися, давайте тепер підберемо потрібний нагрівач.

Чому потрібно підбирати ТЕН для машинки?

Якщо ви купите нагрівач який буде великого розміру або маленького, також тени можуть встановлюватися з датчиками і без, він може просто не підійти.

Ви витягли нагрівач і він у Вас на руках, Ви також можете прийти в магазин і купити за зразком, знову ж таки є безліч нюансів які Вам зможуть розібрати тільки фахівці.

Підбір нагрівача!

Існують кілька типів ТЕНів різної форми, потужності, посадкового місця. Далі необхідно розуміти варто датчик температури чи ні. Бувають випадки коли виробник просто глушить отвір датчика температури встановлюючи датчик як звичайну заглушку і не підключає його до системи. Розглянемо кілька типів нагрівачів нижче.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.