Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Оригінальні швейцарські годинники: як відрізнити від підробки?

Хороші наручний годинник - це один з найважливіших символів як статусу, так і достатку людини. Особливо коли мова йде про швейцарські вироби від відомих виробників. Але останнім часом з'явилося багато якісних підробок, тому буває складно розібратися в цьому питанні. Наприклад, як визначити оригінальні Годинники Вашерон Константин, що в них має вказувати на те, що це не репліка і тим більше не підробка? За зовнішнім виглядом зробити це буде дуже складно. А професіонали своєї справи визначать в лічені секунди.

Необхідно звернути увагу на один факт. Справа в тому що всі копії швейцарських годинників діляться на кілька категорій:

  1. грубі;
  2. добротні;
  3. точні.

Різниця відразу визначається за ціною. Якщо мова йде про грубі копії, там не тільки циферблати зроблені недбало, але навіть на корпусі практично відсутня будь-яка гравірування. Що означає, якщо все ж виявиться напис "Made in Swiss" або навіть "Made in Switzerland"? Це говорить про те, що перед вами явна підробка. Справа в тому, що швейцарські виробники ніколи не використовують таке маркування. Зазвичай наноситься напис "Swiss Made" або ж "Swiss Movement".

А ось добротні копії визначити вже значно складніше, тому що вони виконуються дуже якісно. Для того щоб визначити це, спочатку потрібно потримати в руках оригинальные часы breguet точно такої моделі. При цьому потрібно уважно придивитися до деяких незначним мітках. Зазвичай використовується не корпус з золота, а латунь, просто покрита позолотою. На оригінальних швейцарських годинниках обов'язково варто проба золота. У механізмі добротних підробок можуть використовуватися як японські, так і швейцарські деталі. Важливо враховувати такий момент: щоб випускати дуже якісні копії годин, потрібно вкласти багато грошей у виробництво.

Високоточні копії годин, які сьогодні пропонуються, прийнято називати репліками. Їх основна відмінність від оригіналу (який ви можете придбати на http://www.luxgroups.ua/watch/breguet) в тому, що виготовляються вони не в Швейцарії. Хоча механізм на 60% може бути швейцарським. Щоб годинник були віднесені до оригіналів, потрібно виконати кілька умов. По-перше, всередині повинен бути тільки швейцарський механізм. По-друге, збірка має проводитися тільки на території Швейцарії. А по-третє, фінальна перевірка якості також повинна проводитися в цій країні.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь