Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як залучити інвестиції в бізнес

Перш за все, розглядаючи питання де знайти інвестора, необхідно визначити які інвестиції необхідні вашому бізнесу. На практиці розрізняють наступні види інвестицій для одержувача:

  1. Стартові - це можуть бути кошти, необхідні для розробки і тестування продукту, закупівлі обладнання або запуску виробництва.
  2. На розвиток - розширення підприємства, впровадження нових видів продукції, ремонт або реконструкцію обладнання.

До речі, якщо вас цікавить Игорь Янковский Украина, ви можете детальніше про нього почитати на сайті innovationhouse.org.ua вже зараз.

Залежно від типу інвестора також розрізняють:

  1. Державні - з державних фондів або бюджету;
  2. Приватні - кошти фізичних осіб і бізнес ангелів;
  3. Корпоративні - фінансування з боку компаній або інвестиційних фондів;
  4. Інституційні - банківські інвестиційні структури і фінансові установи;
  5. Іноземні - гроші зарубіжних компаній.

За форматом реалізації інвестиції бувають:

  1. Реальні - ділянки землі, виробничі підприємства, обладнання, авторські права, ліцензії, патенти.
  2. Фінансові - грошові кошти, цінні папери.

Де знайти інвестора для малого бізнесу

В умовах сучасного ринку пошук інвестора не викликає особливих складнощів. Для цього існує цілий ряд бізнес майданчиків, де ви можете представити свій проект. Це можуть бути:

Краудфандінгові платформи - тут ви можете знайти одного або відразу кілька приватних інвесторів як для старту компанії, так і для її розвитку. В обмін на інвестиції, отримані на таких ресурсах, ви повинні будете надати вашим інвесторам бонусне винагороду, наприклад, зразок продукту. Недоліком цього каналу є необхідність розкриття вашої ідеї громадськості, що може бути використано конкурентами.

Майданчики для пошуку інвесторів - на відміну від краудфандінга тут ви зможете знайти справжніх бізнес партнерів, яких цікавить доля участі в проекті. Цей канал підходить не тільки для нових, а й для традиційних видів бізнесу.

Особисті зв'язки - якщо бізнес не вимагає великих вкладень, ви можете залучити до партнерства знайомих або родичів.

Громадські бізнес-заходи - відвідуючи семінари, виставки та тренінги по бізнесу, а також беручи участь в тематичних конференціях і форумах, ви зможете зав'язати безліч корисних знайомств і привернути увагу професійних інвесторів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь