Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Для чого використовують аналітичні ваги?

Електронні аналітичні ваги — це спеціальний прилад, призначений для різних досліджень в медичній сфері та промисловості. Незважаючи на простоту їх використання, вибрати потрібну модель досить складно, так як тут враховуються критерії роботи, а також потреби конкретної лабораторії. Крім цього, дане обладнання залишається дуже чутливим і досить дорогим.

Типи аналітичних ваг

З огляду на сферу застосування аналітичних ваг, вони діляться на кілька видів. Тому при виборі обов’язково потрібно звертати увагу на наявну конструкцію осередків та їх кількість, так як за допомогою даних елементів зважуються певні інгредієнти. Чим більше осередків, тим більше можна зважити речовин, не перемішуючи їх між собою.

Якщо порівнювати інші ваги, то аналитические весы вважаються високоточними і дуже часто оснащуються функцією автоматичного калібрування. Вона необхідна в умовах, де відбуваються незначні коливання температур, а також в тому випадку, коли потрібно запустити прилад з режиму очікування. При необхідності сучасні моделі аналітичних ваг підключаються до комп’ютера, якщо встановити спеціальне програмне забезпечення. За допомогою цієї функції, всі відомості, які отримують після зважування, заносять до електронного архіву.

Де застосовуються аналітичні ваги?

Головне призначення аналітичних ваг — це лабораторні дослідження. Сучасні моделі таких ваг зважують будь-які порошки та рідини максимально точно, що допомагає отримати високоточний аналіз. У більшості випадків аналітичні ваги мають форму компактних моноблоків, що допомагає заощадити простір та істотно полегшує догляд за приладом. Особливістю ваг є обов’язковий догляд за ними, це необхідно для таких цілей:

-щоб отримувати точні результати зважування;

-для дотримання стерильних умов;

-щоб продовжити термін експлуатації приладу.

Зазвичай аналітичні ваги використовують в ювелірних майстернях, медичних лабораторіях, а також у фармацевтичній сфері, наукових навчальних закладах. Крім цього, багато людей купують дане обладнання для домашнього використання, якщо необхідно зважити дрібні сипучі інгредієнти для приготування відварів, мазей та інших лікувальних засобів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.