Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати сушарку для рук?

На сьогоднішній день одним із затребуваних побутових приладів є сушарка для рук. Цей універсальний, по суті, прилад давно став невід’ємною складовою комфорту, встановивши який у ванній кімнаті або в кухонному приміщенні можна заощадити на придбанні витратних матеріалів, таких як паперові рушники і різні серветки. Крім того, автоматичне включення приладу гарантує зручність, ефективність і, найголовніше, гігієнічність.

Найбільш часто сушарки для рук використовуються в кафе і ресторанах і в першу чергу при виборі цього приладу власники закладів звертають увагу на дизайн сушарки, оскільки така деталь як інтер’єр кімнат загального користування в цих закладах впливає на їх репутацію. Але крім закладів громадського харчування, дані прилади широко використовують в роздягальнях спортивних майданчиків, в офісах, на вокзалах і в аеропортах. Якщо вас цікавить сушилка в ванную для рук, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

Технологія роботи сушарки полягає в автоматичному режимі включення і виключення приладу при підведенні до нього рук, після чого спрацьовує спеціальний датчик, що забезпечує викид струменя теплого повітря для просушування. Різновиди сушарок припускають наявність приладів, корпус яких оснащений кнопкою для ручного вмикання і вимикання приладу. Але такі сушарки, в силу своєї меншої функціональності, використовуються набагато рідше, незважаючи на те, що в деяких моделях можна регулювати час роботи.

Важливим критерієм, за яким слід вибирати сушарку, є потужність приладу. У разі якщо прилад буде розміщуватися у відносно невеликому приміщенні, то цілком може підійти модель з потужністю один кіловат. Крім того, слід враховувати і баланс між потужністю електронагрівача і мотором.

На обслуговування даних приладів потрібні мінімальні витрати, оскільки монтуються вони тільки один раз, а витрата електроенергії у сушарок для рук відносно невелика за рахунок мінімальних витрат часу на роботу. Використання сушарок дозволяє досягти високого рівня комфорту і чистоти, що є важливим критерієм для репутації багатьох закладів, зацікавлених в припливі відвідувачів.

Вибираючи сушарку для рук, слід звернути особливу увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Традиційними вважаються прилади з пластика, за якими легко здійснювати догляд. Але в приміщеннях, де можливі прояви вандалізму — навчальні заклади, нічні клуби, вокзали найбільш прийнятною є установка антивандальної моделі сушарки в металевому корпусі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.