Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як правильно вибрати матрицю для ноутбука?

На жаль, уже пізно з’ясовувати, з якої саме причини матриця у вашому ноутбуці покрилася характерною сіткою тріщин і «патьоків», і майже нічого корисного розглянути на екрані уже не виходить. Зазвичай ця поширена несправність є наслідком неакуратного поводження: удару або падіння. Або неуважності — багатьом користувачам «вдається» закрити свій лептоп, залишивши на клавіатурі флешку або олівець.

Найобразливіша причина — куплена колись красива, але дуже м’яка сумка або портфель. Проїхавшись в переповненому транспорті, можна не вберегти ноутбук від зайвого тиску на кришку. Особливо, якщо ви поклали мишку і зарядку в кишеню сумки саме з цієї, а не із зворотної сторони. Однак все вже трапилося, і потрібно терміново приводити свій комп’ютер в порядок. Якщо виконати цю роботу самостійно, можна заощадити на послугах фахівців. Придбати матрицю для ноутбука ви можете на сайті https://zeto.com.ua/category/205.html вже зараз.

Як уточнити «діагноз»?

Розбитий або роздавлений екран видно одразу. Але деякі користувачі намагаються купити і замінити матрицю ноутбука, якщо він раптом «згас» і перестав виводити зображення. Врахуйте, тут може знадобитися зовсім інший ремонт, і встановити справжню причину можна тільки після професійної діагностики. Зверніться до найближчого авторизованого сервісного центру.

Чи потрібно знімати матрицю, щоб визначити її тип?

Якщо портативний комп’ютер завантажується, але на екрані нічого толком розглянути не можна, тільки часткове розбирання допоможе достовірно дізнатися, яку матрицю ноутбука купити замість зіпсованої. Можна орієнтуватися на модель лептопа, але деякі виробники ноутбуків здатні на «дива». Не ризикуйте, матрицю краще зняти і розглянути етикетку, наліплену на її зворотній стороні. Для цього:

  1. Найдіть і подивіться в інтернеті ролик, де розбирають саме вашу модель ноутбука. Вам все це робити не доведеться, але як кріпиться кришка матриці, дізнаєтеся напевно.
  2. До початку робіт обов’язково відключіть зарядний пристрій і зніміть акумулятор!
  3. Якщо по кутах на передній стороні кришки екрану є круглі гумові заглушки, припідніміть і зніміть їх за допомогою голки. Відкрутіть гвинти.
  4. Тонким, але міцним шматочком пластмаси, наприклад, гітарним медіатором, акуратно подолайте систему засувок і зніміть кришку екрану. На деяких моделях кришка має виступи, що прикривають петлі ноутбука. У таких випадках, щоб зняти кришку, буває досить відкрити ноутбук на максимально можливий кут.
  5. Відкрутіть гвинти, які утримують екран — зліва і справа. Не намагайтеся зняти матрицю відразу — за нею знаходяться шлейфи. Якщо їх пошкодити, ремонт доведеться продовжити в сервісному центрі.
  6. Акуратно відхиліть матрицю до себе, відклейте прозору захисну смужку і від’єднайте шлейф від роз’єму. При наявності додаткових контактів внизу, від’єднайте їх теж. Матриця у вас в руках!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий