Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати воротарські рукавиці?

Позицію воротаря можна сміливо вважати найскладнішою, і, безумовно, найбільш відповідальною на полі. Гравець з поля іноді може дозволити собі зробити кілька помилок, які, якщо пощастить, залишаться без наслідків. Воротар рідко може мати такий привілей — за більшість помилок доводиться розплачуватися забитими голами, які можуть коштувати його команді втрати дорогоцінних очок. Тому варто подбати про деталі, зокрема, про якість і правильний підбір рукавиць.

Вибір відповідних воротарських рукавиць допоможе звести до мінімуму ризик здійснення помилок, які не пов’язані зі здібностями воротаря. Кожен воротар, бажаючи змагатися з противником, повинен відчувати себе на полі впевнено і комфортно. Придбати вратарские перчатки uhlsport ви можете за даним посиланням.

Воротарські рукавиці можна розділити на дві основні групи:

  1. Рукавиці тренувальні — як випливає з назви, призначені для тренування. Частина рукавиці створена, в основному, з піни, до якої прекрасно «липне» м’яч.
  2. Рукавиці ігрові — зазвичай це моделі найвищої якості, які зберігають свої властивості в будь-яких погодних умовах, незалежно від того, чи світить сонце чи йде сильний дощ. Рукавиці виконуються, в основному, з латексу, який має відмінні властивості. Як невеликий недолік можна вважати їх м’якість, через що під час експлуатації вони стираються швидше, ніж рукавиці тренувальні.

В даний час компанії, що випускають спортивний інвентар, відмовляються від цього поділу, бо воротарі нерідко використовують на тренуваннях свої старі рукавиці, а під час матчів вони грають в рукавицях новопридбаних. Не треба, напевно, додавати, що це має величезний вплив на комфорт гри, перш за все, на відчуття м’яча.

Ще одним критерієм поділу воротарських рукавиць є їх фасон. На цій основі можна виділити три основні типи:

  1. FLAT — найпопулярніший фасон, який має зовнішні шви. Призначений в основному для початківців воротарів.
  2. ROLLFINGER.
  3. NEGATIVE.

Рукавиці — це основний елемент обладнання воротаря і основний інструмент його роботи. Виробники пропонують безліч моделей з різноманітною комбінацією шрифтів і пінок, тому кожен воротар зможе знайти підходящу для себе модель. Важливо перед покупкою визначити, чого від них ви очікуєте і в цьому відношенні робити осмислений вибір.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий