Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати швейну машину?

Розставляємо акценти правильно. Щоб це зробити, потрібно задати ряд правильних питань: з яких матеріалів збираєтеся шити? Які вироби, адже від цього буде залежати техніка обробки. Як часто? Для себе або на замовлення?

Основні помилки при виборі швейної техніки:

1. Неправильно поставлена ​​задача. Наприклад, часто можна почути, що потрібна машина, яка буде шити все, від шифону до драпових тканин. Багато сучасних швейних машини здатні прокласти строчку навіть на самих щільних матеріалах, на висоту притискної лапки. Але нецільова експлуатація тягне за собою вихід з ладу швидше, ніж гарантує виробник.

2. Купити найдешевшу. Всім зрозумілим є бажання заощадити. Але в такому випадку можна зіткнутися з ситуацією, що техніка швидко вийде з ладу через неякісну зборку або деталі.

3. Кліше про китайську збірку. Багато провідних компаній відкривають виробництва в Китаї, щоб зробити ціну для споживача доступнішою. На кінцеву якість продукції впливає контроль цієї самої якості, підходи компанії, але ніяк не локація виробництва.

4. Бажання вибрати швейну машину з найбільшою кількістю рядків і функцій. Не завжди є необхідність у великому наборі рядків.

5. Наявність функції оверлока у швейній машині. Так, можна купити додаткову лапку, щоб імітувати оверлочний рядок, але жодна швейна машина не включає в себе можливості обметувати, сточувати і обрізати краї матеріалу одночасно як це робить оверлок.

Швейна машина, яка правильно підібрана виходячи із завдань не тільки заощадить час і сили, а й буде приносити радість в процесі роботи. Давайте розглянемо основні типи.

Варто зазначити, що придбати швейну машину ви можете на сайті https://janome.in.ua/ вже зараз.

Швейні машини поділяють на:

  1. промислове обладнання: машини відрізняються вузькою спеціалізацією, зносостійкістю і швидкістю роботи. Використовують для систематичної роботи на виробництвах, цехах, ательє.
  2. побутове обладнання: машини призначені для домашнього шиття.

Класифікація

Електромеханічні швейні машини

З точки зору сучасних технологій швейні машини цього класу найпростіші, але надійні і недорогі. Електроніка в таких машинах відсутня, але їх функціонал досить широкий, щоб задовольняти запити тих, хто любить шити. Прекрасно справляються з багатьма операціями, забезпечуючи високу якість швів. Кращий вибір для новачка.

Комп’ютерні швейні машини

У швейних машинах цього класу присутнє плата і електронний дисплей, на якому відображається інформація: про активну програму, настройки, а також підказки в процесі роботи.

Швейно-вишивальні комп’ютерні машини

Машини для творчості, забезпечені окремим блок для вишивання. Їх функціональні можливості значно перевищують базовий операційний набір. Звідси випливає їх дорожнеча. Голка може рухатися в різних напрямках, тому машина запрограмована вишивати різними техніками. У комплексі з програмним забезпеченням є можливість створювати власні мотиви вишивок.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий