Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Види бронежилетів

Бронежилет — амуніція, від характеристик якої часом залежить життя людини. Тому до вибору такого спорядження слід підходити особливо ретельно.

Специфіка роботи багатьох підрозділів вимагає прихованого носіння бронежилетів. Моделі даного типу мають певні особливості. Якщо ви хочете замовити бронежилет Патріот, то рекомендуємо перейти на сайт http://dveri.com.ua/articles/Bronejilety.html вже зараз.

Особливості бронежилетів прихованого носіння

Захисний шар моделей, призначених для прихованого носіння, складається з кевларового матеріалу та спеціальної пластини. Саме на пластину покладається функція затримання кулі, запобігаючи ураження нею власника жилета.

Для забезпечення комфортного носіння спорядження повинне мати такі властивості, як термостійкість і вологопоглинність. В сучасних бронежилетах використовується вентиляційно-амортизуюча система, про наявність якої свідчать спеціальні вставки, виконані у вигляді вертикальних смуг.

Захисні жилети прихованого носіння повинні ховатися під одягом так, щоб їх володар нічим не відрізнявся від натовпу. Тому, на відміну від звичайних моделей, вони характеризуються:

 1. мінімальною товщиною;
 2. відсутністю або мінімальною кількістю кишень, і будь-яких інших елементів;
 3. зручними кріпленнями, непомітними зовні;
 4. виконанням в тонах, властивих повсякденному одягу;
 5. відсутністю страхувальних ременів.

Інші різновиди

Крім звичайних бронежилетів і засобів захисту прихованого носіння, існують наступні модифікації:

 1. модульні — універсальні моделі, заміна пластин в яких дозволяє змінювати клас захисту;
 2. ті, які маскуються під військовий одяг;
 3. захисні засоби, приховувані курткою або плащем.

Як вибрати?

При виборі будь-якого бронежилета основним параметром є клас захисту, який він здатний забезпечити. Всього передбачено 5 класів захисту. Кожен з них розрахований на захист від певного виду зброї:

 1. Моделі першого класу мають найнижчі захисні властивості. Виріб даного роду здатний попередити наслідки пострілу з травматичної зброї.
 2. До другого класу належить спорядження, здатне захистити від пострілу з пістолета «ТТ», який використовується досить часто.
 3. Захист від зброї, оснащеної оголеним сердечником зі сталі, забезпечується бронежилетами третього класу.
 4. Четвертий клас складають моделі, що захищають від автомата Калашникова.
 5. Спорядження п’ятого класу захищає від пострілу зі снайперської гвинтівки.

На вибір жилета також впливають матеріали, з якого виготовляють виріб, його товщина і вага. Наприклад, бронежилети п’ятого класу досить важкі і використовувати їх щодня не рекомендується.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий