Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

10 порад при виборі велосипеда для міста

Дана стаття допоможе розкрити тему вибору відповідного велосипеда для міста.

Сучасні міські велосипеди — це вірні помічники, що дозволяють зміцнювати здоров’я, визнані зручним транспортним засобом, що не вимагає стоянок і хороших доріг. Щоб вибрати велосипед для міста до душі, варто ознайомитися з його основними характеристиками.

Варто зазначити, що узнать стоимость велосипедов на Streetsterbike.com ви можете за даним посиланням.

Як вибирати міський велосипед?

Купуючи сітібайк, потрібно придивитися до складових частин:

1. Рама буває відкритою («жіночою», з сильно заниженими розташуванням верхньої труби або повною її відсутністю) або закритою («чоловічою»). На сітібайки з відкритою рамою легше сідати, і не тільки у спідницях, а й у теплому одязі — простіше перекидати ногу. Однак відкрита рама масивніша, важча.

2. Матеріали виготовлення рами:

  1. легкий міцний алюміній, не схильний до корозії;
  2. довговічна сталь, добре гасить вібрацію, має велику вагу;
  3. карбон, істотно полегшує вагу велосипеда, не розрахований для їзди зі значними навантаженнями.

3. Сідло. Для розслаблених поїздок на невеликі відстані підійдуть м’які широкі сідла. Для тривалих подорожей потрібні жорсткі сідла — таз в них не провалюється, судини не перетискаються, і користувач довгий час не втомлюється.

4. Діаметр коліс. Сітібайки з колесами в 28 дюймів добре долають перешкоди (бордюри, ямки). Велосипеди з меншим діаметром більш легкі, маневрені.

5. Перемикач швидкостей. Для міської місцевості з невеликим перепадом висот підійдуть одношвидкісні моделі — прості й недорогі. Для нерівного ландшафту краще придбати міський велосипед з перемикачем.

6. Гальма. Надійне гальмування на слизьких дорогах забезпечать гальмівні системи на обох колесах, а також лише на задньому.

7. Фари, поворотники, сигнал. Наявність цих елементів є корисним і необхідним доповненням у міських умовах.

8. Амортизація. Для більш-менш рівних поверхонь підійдуть недорогі моделі без амортизаторів, для поганих міських доріг, а також для виїзду на природу — з амортизаційною вилкою.

9. Форма керма. Фахівці рекомендують модифікації з вигнутим високим кермом, яке має товсті м’які ручки.

10. Оснащення. Під рукою завжди повинні бути викрутка, шестигранники, протиугінний замок та інші аксесуари.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий