Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати адвоката?

Безумовно, в житті відбуваються різні ситуації. Наприклад, в один момент у вас може з’явитися необхідність захищати свої інтереси в суді. Природно, без хорошого адвоката виграти справу дуже складно. І все-таки, на що слід звернути увагу при виборі адвоката? Давайте розбиратися!

Головне, переконайтеся в тому, що людина, до якої ви звернулися по допомогу, має ліцензію на право ведення адвокатської діяльності. Тільки людина, яка отримала цей документ, має право відстоювати інтереси своїх клієнтів. Якщо такої ліцензії немає, то перед вами шахрай. Якщо вам потрібні услуги адвоката, то рекомендуємо перейти за даним посиланням вже зараз.

Якщо ви звертаєтеся до досить відомого адвоката, то напевно вам не важко буде знайти про нього відгуки в інтернеті. Звичайно, це не дає повної гарантії того, що ви отримаєте бажаний результат справи, якщо виберете адвоката з хорошими відгуками. Однак безліч негативних відгуків вбережуть вас від поганого фахівця.

Вибирайте адвоката, який спеціалізується по вузькій спрямованості. Юриспруденція занадто велика, щоб одна людина могла бездоганно розбиратися і в цивільному, і в кримінальному праві. Тому, краще підібрати по-справжньому гарного фахівця, який працює в одному напрямку, ніж найняти людину, яка готова працювати по абсолютно будь-якій справі.

Важливо й те, наскільки вам буде комфортно співпрацювати зі своїм адвокатом. Якщо ви знайшли дійсно грамотного фахівця, проте з якихось причин не можете йому повністю довіряти і вам не комфортно працювати з ним, краще знайдіть іншого адвоката. Якщо вам комфортно працювати зі своїм адвокатам, то ймовірність того, що ви виграєте справу, трохи вищв.

Мабуть, надійніше буде вибрати якомога більш досвідченого фахівця. Безумовно, ви можете знайти і хорошого адвоката, який ще не встиг обзавестися великим досвідом. Однак в цьому випадку ви йдете на ризик, адже у вас не буде гарантії того, що ви знайшли фахівця, який дійсно знає свою справу. Інша справа, якщо ваш адвокат вже має досвід у веденні таких справ, встиг показати себе з хорошого боку і знає що потрібно робити в тій чи іншій ситуації.

Багато хто щиро вірять, що професіоналізм адвоката вимірюється тим, скільки він просить грошей за свою роботу. Однак це не так. Звичайно, багато відомих адвокатів не стануть працювати за дуже маленьку зарплату. Однак пам’ятайте, що великі грошові запити ще не означають, що адвокат дійсно є хорошим фахівцем, який допоможе вам виграти справу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.