Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Особливості бездротової зарядки для iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus

Пристрої iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus оснащені функцією бездротової зарядки, яка дозволяє просто і інтуїтивно зрозуміло виконувати зарядку. У новій конструкції у iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus на задній кришці є скло, яке взаємодіє із зарядними пристроями стандарту Qi, доступними в якості аксесуарів в автомобілях, кафе, готелях, аеропортах і в меблях. Qi — це відкритий універсальний стандарт зарядки, створений організацією Wireless Power Consortium (WPC).

На ринку є безліч зарядних пристроїв стандарту Qi, включаючи килимки для бездротової зарядки від компаній Mophie і Belkin, які заряджають iPhone з останньою версією iOS з потужністю до 7,5 Вт.

Інші зарядні пристрої стандарту Qi можуть відрізнятися функціональними можливостями і продуктивністю. Якщо у вас є питання, зверніться до виробника.

Безпровідне заряджання:

  1. Підключіть зарядний пристрій до джерела живлення. Використовуйте адаптер живлення, який йде у комплекті з аксесуаром або рекомендований виробником.
  2. Помістіть зарядний пристрій на рівну поверхню або інше місце, рекомендоване виробником.
  3. Помістіть iPhone на зарядний пристрій дисплеєм вгору. Для кращої зарядки помістіть його в центр зарядного пристрою або в місце, рекомендоване виробником.
  4. Заряджання iPhone повинне початися через кілька секунд після розміщення його на бездротовому зарядному пристрої.

Додаткова інформація

Для бездротового заряджання iPhone використовується магнітна індукція. Ніколи не кладіть нічого між iPhone і зарядним пристроєм, в тому числі магнітні кріплення, магнітні чохли та інші об’єкти. Це може зменшити продуктивність або можуть пошкодитися магнітні смужки або мікросхеми радіочастотної ідентифікації RFID, які використовуються в деяких кредитних картах, електронних пропусках, паспортах і брелоках для ключів. Якщо у вашому чохлі присутні будь-які з цих елементів, видаліть їх перед зарядкою або переконайтеся, що їх немає між задньою панеллю iPhone і зарядним пристроєм.

Якщо iPhone заряджається повільно або не заряджається належним чином і при цьому він в товстому, металевому чохлі або чохлі з акумулятором, зніміть чохол.

Якщо iPhone вібрує (наприклад, при отриманні повідомлення), він може зрушити з місця і не отримувати живлення від килимка для зарядки. Якщо це часто відбувається, вимкніть вібрацію, включіть режим «не турбувати: або використовуйте чохол.

Залежно від килимка під час заряджання iPhone може виникати слабкий шум.

Під час заряджання iPhone може трохи нагріватися. Щоб збільшити термін служби акумулятора, в разі його сильного нагрівання програмне забезпечення може обмежити максимальний заряд до 80%. Зарядка iPhone продовжиться, коли його температура зменшиться. Спробуйте перенести iPhone разом із зарядним пристроєм в більш прохолодне місце.

Неможливо зарядити телефон бездротовим способом при підключенні до USB. Якщо iPhone підключений до комп’ютера через USB або до адаптера живлення USB, він буде заряджатися за допомогою з’єднання USB.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.