Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати мамолога?

Мамолог — це лікар, який спеціалізується на хворобах молочних залоз грудей. У наш час ця спеціальність набрала обертів. Лікар такого профілю затребуваний через часті випадків онкологічних захворювань. Безліч жінок, які досягли віку 40 років так чи інакше періодично змушені звертатися до мамолога за консультацією.

Як вибрати мамолога?

Як же вибрати хорошого фахівця, щоб провести ретельне і ефективне обстеження? Існує багато методів інформування, але часто вони неправдиві і навіть помилкові. Якщо ви хочете знайти хорошого мамолога, то рекомендуємо відвідати сайт центра мамології mammologycenter.com.ua вже зараз.

Можна розпитати про професійного мамолога у своїх колег по роботі або знайомих. Напевно хтось таки зустрічався з такими лікарями. Але недоліком такої інформації можуть бути суб’єктивні чинники. Люди судять про лікаря з власного досвіду, у кожного він різний і не завжди позитивний. Повністю довіритися думці однієї людини не можна, адже на кону ваше здоров’я.

Інтернет-ресурси також рідко надають правдиву інформацію. Часто відгуки про медичних фахівців пишуть люди, які не мають уявлення про якість їх роботи. Це спеціальний хід, спрямований на збільшення клієнтури і заробітку. Що стосується онлайн-консультацій, то це абсолютно непрофесійно і аморально. Призначити лікування і обстежити за допомогою фотографії і скайпу неможливо, ви витрачаєте даремно час і гроші.

Звернення у приватні клініки також не дасть вам гарантії, що ви потрапите до хорошого мамолога. Платний прийом не гарантує вам ефективність дослідження. Оскільки збільшилася кількість приватної практики серед лікарів, стало важко вибрати справжнього професіонала.

Найкращим варіантом отримання інформації стане звернення в реєстратури лікарень і поліклінік. Не бійтеся обдзвонити якомога більше структур і зібрати інформацію про фахівців-мамологів. Це дасть вам достовірну інформацію і гарантію якісного огляду.

Сподіваємося, що дана стаття була для вас корисною та пізнавальною. До зустрічі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.