Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Що таке POS-матеріали?

POS-матеріали (Рoint of Sales - точка або пункт продажу) - найпоширеніший у світі вид реклами, що використовується в центрах продажів. POS-матеріали дають можливість виділитися конкретного продавця товарів і послуг серед конкурентів. Ця реклама носить інформаційний характер, є і яскраво відображаючи рід діяльності, вид товару, назва фірми, допомагаючи споживачеві швидко зорієнтуватися і зробити вибір.

POS-матеріали від TVS Group використовують маленькі магазини і супермаркети, готелі та офісні будівлі, розважальні центри і багато інших приміщень, які передбачають великий потік людей.

Групи товарів POS можна розділити на категорії, виходячи з місця впливу на потенційного покупця, починаючи з зовнішньої групи (вивіски, зовнішні світлові короби, прапори та інше), вхідної групи (дверні таблички, штендери, підлогові попільнички), торговий зал (рекламні плакати, постери, лайтбокси, промостойки, підлоги графіка, диспенсери, дисплеї).

ПОС матеріали розміщують в місцях викладення товару, в місцях безпосередніх продажів або близько касових вузлів, щоб спровокувати клієнтів на спонтанні покупки. Таким чином, POS матеріали здатні забезпечити приплив нових покупців і збільшення продажів в обмежений час.

Широкий асортимент ПОС матеріалів гарантує ефективність рекламної кампанії незалежно від її бюджету. Одним з найбільш популярних видів зовнішньої реклами в торгових підприємствах є розміщення візуальних і аудіо posm. До них відносяться стельові і підлогові дисплеї різних розмірів з прокруткою рекламних роликів компанії. Особливо ефективними є дисплеї, розміщені в прикасовій зоні, де увагу покупців до них особливо велике.

Використання POS матеріалів в рекламі дозволяє ефективно домогтися поліпшення впізнаваності і запам'ятовування бренду для залучення нових клієнтів, широко оповіщати про нові акції, товари і послуги компанії.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь