Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Навіщо потрібна вантажна перепустка?

У зв'язку з насиченим рухом транспортних засобів і серйозними проблемами в екології країни влада була змушена створити вимоги до пересування всіх видів великогабаритного транспорту, що перевозить різні вантажі.

Столицю РФ умовно розділили на три райони. Для руху великогабаритних транспортних засобів по Москві як в нічний, так і в денний час доби необхідний відповідний документ - перепустка. Водіїв, які рухаються на вантажному авто і не мають дозволу, чекає великий штраф. При багаторазовому порушенні сума штрафу збільшується в 10 разів. Відсутність важливого документа встановлюється досить швидко, завдяки камерам відеоспостереження. Компаніям, які займаються перевезеннями, перепустка є життєво необхідною.

Видів перепусток, як і районів міста, існує три:

  1. дозвіл на цілодобове пересування;
  2. дозвіл на пересування по кільцевій автодорозі, без можливості заїзду в місто;
  3. перепустка на транспортний рух по МКАД. Винятком є ​​Садове кільце в денний час.

Оформлення дозволу на термін більше 5-ти днів платне. Перепустку можна оформити на 6 або 12 місяців.

Власник вантажівки, оформивши перепустку на пересування свого транспорту, позбавляється від всіх обмежень по пересуванню. Виняток - район Садового кільця в жвавий час доби (з 7:00 до 22:00 год). Перепустка необхідна власникам транспорту, вантажопідйомність якого перевищує одну тонну. І водіям, чия машина важить більше 12 тонн. На кожну транспортну одиницю необхідно оформити дозвіл. До тих пір, поки оформляється основна перепустка, можна отримати тимчасову.

Якщо ви цінуєте свій час, то для оформлення перепустки краще звернутися за допомогою. Безліч фірм пропонує послугу сприяння, важливо вибрати надійну і чесну компанію. Тут вам допоможуть швидко і недорого оформити перепустку в необхідну зону. Перед наданням послуги укладається договір. Оплата проводиться тільки після отримання дозволу замовником. Фірма надає своїм клієнтам знижки, на які впливає обсяг вантажопідйомності транспорту.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь