Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Причини поломки кондиціонерів

Власники кондиціонерів рідко замислюються про те, що за технікою потрібен особливий догляд. Вони забувають або не знають, що обладнання необхідно регулярно обслуговувати - чистити, перевіряти, заправляти. Відсутність своєчасної діагностики є однією з причин виходу агрегату з ладу. Однак вона не єдина. Які ще є причини поломки кондиціонерів? Чому обладнання перестає працювати і що можна зробити, щоб не допустити такої ситуації?

Існує багато причин, чому кліматична техніка виходить з ладу. Що стосується роботи кондиціонерів, то найбільш типовими причинами збоїв є наступні:

  1. Неправильна установка. Найчастіша причина. Неякісний монтаж скорочує термін служби. Деякі покупці намагаються заощадити на установці і виконують всю роботу самостійно або звертаються за дешевими послугами. Якщо монтаж був проведений погано, то обладнання може незабаром вийти з ладу. Тільки правильна установка забезпечить оптимальні умови для функціонування кондиціонера і довгий час його роботи. Якщо вас цікавлять услуги по ремонту кондиционеров, то радимо перейти за посиланням.
  2. Засмічення фільтрів. Інша популярна причина поломки пов'язана з фільтрами. Через забруднення фільтрів підвищується навантаження на кондиціонер, в результаті чого він ламається раніше терміну. Чистка фільтрів повинна проводитися регулярно. Ви можете самі зняти дрібну сітку, яка розташовується за передньою панеллю, і промити її від пилу. А можете запросити фахівців для чищення фільтрів та інших елементів системи.
  3. Мала потужність. Деякі покупці вибирають кондиціонер малої потужності для великого приміщення. Якщо не враховувати обсяг повітря, з яким доведеться працювати обладнанню, то незабаром доведеться міняти техніку. Кондиціонер, що працює на максимумі, швидко зношується. Купуйте техніку з урахуванням площі кімнати, в якій вона буде працювати. Спроби заощадити - це додаткові витрати на ремонт і заміну окремих елементів.
  4. Використання при мінусовій температурі. У мороз можуть працювати кондиціонери, які мають функцію «зимовий режим». Якщо ви намагаєтеся використовувати звичайний кондиціонер при мінусовій температурі, то він легко вийде з ладу.
  5. Витік фреону. Поступово обсяг холодоагенту в кондиціонері зменшується. Оптимальна витрата складає до 8% в рік. Нестача фреону може стати причиною поломки. Щоб цього уникнути, слід періодично заправляти обладнання. Не чекайте, поки закінчиться холодоагент. Регулярна діагностика кондиціонера допоможе виявити цю проблему.

Причини поломки кондиціонера можуть бути різними. Про найбільш поширені ви тепер знаєте. Якщо ж поломка викликана зносом будь-якої деталі або заводським браком, виявити причину допоможе грамотний фахівець.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь