Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Заміна паливного фільтра

Паливний фільтр — незамінний елемент паливної системи, який здійснює додаткове очищення повітряно-паливної суміші від дрібнодисперсних осадів, важких металів та іншого сміття. Паливний фільтр запобігає засміченню елементів двигуна, продовжуючи їх експлуатаційний термін.

Паливні двигуни бувають заглибні і підвісні залежно від місця розташування. Підвісний фільтр ставлять прямо на паливну магістраль, а погружний — безпосередньо в бак з паливом (також він може бути об’єднаний з насосом). Щоб фільтр виконував свою роботу і надійно захищав елементи двигуна, необхідно здійснювати його своєчасну заміну. Якщо вас цікавлять якісні запчастини для паливної системи, то радимо перейти по ссылке вже зараз.

Коли необхідна заміна паливного фільтра?

Фахівці рекомендують здійснювати регулярну заміну фільтру на плановому техогляді транспортного засобу. Найкраще не чекати виникнення несправностей, однак якщо ви помітили наступні ознаки — швидше зверніться на СТО для заміни фільтра:

  1. зниження потужності і нестабільна робота двигуна;
  2. ривки авто в процесі руху;
  3. збільшення витрати палива.

Так як дані симптоми можуть сигналізувати про інші проблеми, найкраще звернутися на СТО для комплексної діагностики та точного визначення причини неполадок.

Як часто потрібна заміна паливного фільтра?

У сервісній книжці по експлуатації автомобіля знаходяться рекомендації виробників щодо періодичності заміни фільтра. В середньому власникам авто варто орієнтуватися на 15-20 км пробігу. Дізнатися рекомендації по заміні ви також зможете під час консультації з майстрами, які по вашій марці, моделі і серії авто підкажуть оптимальну періодичність.

Чому важливо вчасно міняти паливний фільтр?

Даний фільтр оберігає всю паливну систему від проникнення всередину частинок, які можуть бути присутніми в паливі. В процесі експлуатації фільтр поступово забруднюється і починає гірше справлятися зі своїм завданням. В результаті елементи системи засмічуються, спостерігається зниження потужності ДВЗ, нестабільна робота двигуна, який може стихнути в дорозі.

Забруднений фільтр сприяє швидкому зносу елементів паливної системи, а також часто є причиною поломок, що вимагають дорогого ремонту. Тому щоб уникнути подібних неприємностей, необхідно своєчасно міняти фільтр.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.