Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги 4G модемів

В двадцятому столітті основним видом зв’язку були радіо та дротовий телефон. Двадцять перше століття принесло еру бездротового зв’язку. Тепер навіть діти не виходять з дому без мобільного телефону, а для визначення свого місця перебування використовуються мобільні GPS навігатори. Розвиток IT індустрії перетворив телекомунікації у звичайну річ, про складність якої мало хто замислюється.

Сучасні комунікації до недавнього часу використовували для роботи 3G зв’язку, яка сприяє швидкісному доступу в інтернет. Ця система працювала вже понад 10 років, але в деяких випадках швидкості передачі даних стало недостатньо. В даний час на зміну 3G зв’язку приходить нова ера, що отримала назву 4G, що відрізняється більш високою швидкістю. Її можливості дозволяють добитися швидкості вищої майже в 16 разів. Перша відмінність нової технології в тому, що 4G зв’язок працює на більш високій частоті.

Для роботи в новому сегменті зв’язку необхідний модем, який технічно відрізняється від 3G модема. За розміром він практично не відрізнити від звичайної флешки. Для людей, що знаходяться в дорозі або подорожі, наявність такого мініатюрного девайса є вельми зручною. Але якщо в конкретній місцевості немає 4G покриття, то це не смертельно. 4G модем спокійно працює в будь-якому діапазоні — 3G, 2G, причому перемикання відбувається автоматично, так як девайс вибирає більш швидкісну смугу.

Придбати  4G модемы можна у спеціалізованому магазині або інтернет-магазині, але при покупці потрібно простежити, щоб у модемі був роз’єм для підсилювальної LTE антени. Вона потрібна для того, щоб стабілізувати і посилити сигнал в районах, де покриття слабке або станція базового оператора розташована далеко. У продажу можна зустріти антени, до яких можна підключити не менше п’яти зовнішніх приладів, але є моделі з вбудованою антеною. При наявності такої антени модель підключається безпосередньо до ПК або іншого девайсу.

Ще однією відмінністю нового девайса є здатність приймати і транслювати сигнал без перерв, що забезпечує і більш високу швидкість передачі і прийому, і відмінну трансляцію, помітно зменшує тимчасову затримку сигналу. Тобто якщо пристрій використовує 4G стандарти, особливо при перегляді фільмів і відео онлайн смикання на екрані не буде. Хорошим варіантом також є 4G роутеры, які можна придбати за приємними цінами.

Деякі моделі 4G модемів оснащуються слотом для SD карти пам’яті, що ще більш зручно для роботи. Деякою незручністю є відсутність власного джерела живлення.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.