Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати надійний інтернет-магазин: ТОП-5 критеріїв

Не тільки людину, але й інтернет-магазин слід зустрічати «по одягу». Саме дизайн сайту з першого відвідування підкаже вам, чи піклується власник ресурсу про комфорт своїх клієнтів. Непродумане оформлення, незручний інтерфейс, забарвлення «а-ля вирви око» - свідчення того, що конкретний інтернет-магазин не забезпечить вам сервіс високого рівня.

Серед інших критеріїв, як вибрати інтернет-магазин є такі:

1. Інформація про продавця і його контактні дані. Кожен більш-менш пристойний інтернет-магазин містить всі потрібні контактні дані, щоб відвідувач зміг без труднощів зв'язатися з продавцем і уточнити виниклі питання. Однієї тільки адреси електронної пошти, як це буває у випадку з недобросовісними ресурсами, явно недостатньо. Віддавайте перевагу сайтам, на сторінках яких можна знайти кілька номерів телефону, форму зворотного зв'язку та інші контактні дані. Ще один вагомий аргумент на користь конкретного інтернет-магазину - наявність сканів його реквізитів. До речі, перевіреним інтернет-майданчиком є Tasmarket, де ви знайдете широкий асортимент товарів.

2. Можливість оплатити замовлення при отриманні. Надійні інтернет-магазини, як правило, не змушують покупця платити за товар наперед. Адже погоджуватися на умови «ввечері - гроші, вранці - стільці» на незнайомому ресурсі - явна авантюра. На просторах мережі вистачає віртуальних продавців, які надішлють замовлення з післяплатою за першою ж вашою вимогою. Віддаєте перевагу безготівковому розрахунку? Авторитетний інтернет-магазин з великою ймовірністю дасть вам можливість оплатити товар через будь-яку з популярних платіжних систем.

3. Рейтинг та відгуки в каталогах онлайн-магазинів. Тут ви знайдете вичерпну інформацію про перевірені віртуальні точки. Особливості роботи, відгуки клієнтів, підводні камені - від вашої уваги не сховається жоден важливий факт. До того ж, саме в таких каталогах ви можете ще й дізнатися про актуальні акції, отримати промокод або купон на знижку. Підозрілий інтернет-магазин на подібному порталі просто не «засвітиться».

4. Зміст сайту. Надійний інтернет-магазин привітає вас відмінними знімками з високою роздільною здатністю, грамотним корисним текстовим контентом (описами, оглядами, статтями), достовірними технічними характеристиками продуктів. А якщо хоч щось буде незрозуміло - консультант тут же прояснить ситуацію.

5. Захищеність інформації. Авторитетний інтернет-магазин не поставить своїх клієнтів під ризик «крадіжки» особистих даних та іншої важливої ​​інформації. Щоб уникнути цього він захистить свій сайт за допомогою протоколу HTTPS.

А ось відгуки на просторах мережі аж ніяк не показник якості роботи онлайн точки. Нерідко інтернет-магазин вихваляють самі його співробітники, інші «оди» - пишуться під замовлення. Коментарі же негативні, буває, виявляються справою рук конкурентів процвітаючої точки. Будьте пильні!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь