Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Про користь бурштинових прикрас

У шкатулках більшості жінок обов'язково знайдеться хоча б одна бурштинова прикраса. Дуже популярні в минулому, аксесуари і всілякі вироби з викопної смоли передавалися з покоління в покоління. Прекрасні намиста з бурштину, читати про користь яких можна в різних джерелах, несуть в собі особливе тепло і напрочуд приємно лягають на шкіру.

У чому користь бурштинових прикрас для організму?

Бурштин відносять до органічних мінералоїдів, які на відміну від дорогоцінного каміння не утворюють кристалів. Його вік обчислюється мільйонами років, в товщі деяких шматочків можна помітити частинки викопних комах. Якщо відкинути езотеричну складову бурштину, то можна сказати про те, що користь викопної смоли пояснюється вмістом солей бурштинової кислоти.

Ця речовина проявляє природні біостімулюючі властивості і позитивно впливає на процеси життєдіяльності людини. Саме завдяки бурштиновій кислоті вважається, що намиста і браслети з бурштину, приносять не тільки загальноестетичне задоволення, а й цілком практичну користь для організму своєї власниці.

Науково доведено, що постійне носіння прикрас зі скам'янілої смоли сприяє підвищенню стійкості людини до дії стресів, нормалізує процеси кровотворення, відновлює сили і стабілізує роботу організму. Бурштинова кислота є в складі багатьох мазей і масок, які використовуються в медицині і косметології.

Як відрізнити підробку?

Відчутну користь можуть принести тільки справжні бурштинові прикраси baltic proud. Сучасні технології дозволяють створювати біжутерію, яку дуже важко відрізнити від справжнього мінералу. Бурштин, як і полімери, буде горіти, якщо піднести вогонь, але пахнути при цьому буде приємно. Якщо його притиснути розпеченою голкою, то слід не залишиться. Якщо є можливість розібрати намисто, то можна опустити його в перенасичений сольовий розчин, в якому бурштин не повинен потонути.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь