Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Особливості автомобілів Volvo

При виборі автомобіля ми спочатку обдумуємо і складаємо в голові імпровізований список вимог. Тільки після цього можна починати перебирати модельні ряди різних виробників, відсіваючи те, що не підходить по одному або декільком параметрам. У підсумку ми доходимо до компанії Volvo і зупиняємося, адже автомобілі саме цієї марки здатні задовольнити вимоги навіть найвибагливішого покупця-автолюбителя. Що ж саме так приваблює в цих авто?

Перше, що ми бачимо, коли дивимося на автомобіль — це те, як він виглядає. Такого дизайну ви не знайдете ні в одного виробника. Відразу помітно, що до нього доклали свої сильні руки скандинавські дизайнери. Салон же, навпаки, виконаний так, щоб водій відчував себе комфортно і спокійно, як вдома. Затишок досягається застосуванням оббивки зі спеціальних матеріалів, які забезпечують не тільки комфорт, але ще і є гіпоалергенними, а також не виділяють шкідливих речовин в салон автомобіля. При цьому, наприклад, ціна на Volvo XC60 залежить від комплектації і наявності додаткових опцій, але не є надто високою, навіть якщо в автомобілі буде все і відразу.

Ну і, звичайно ж, багатьох приваблює легендарна безпеку всіх дітищ компанії Volvo. Це досягається за рахунок того, що фахівці в галузі машинобудування постійно вивчають реальні аварії та зіткнення і вносять поліпшення в нові моделі, щоб вони завжди зберігали життя всім учасникам дорожнього руху. Для цього, наприклад, застосовуються різні спеціальні сплави сталі. Більш еластичні сплави знаходяться попереду, а з наближенням до салону вони стають жорсткими. Завдяки цьому, при зіткненні удар поглинається передом, залишаючи неушкодженим салон. Представлені автомобілі Volvo користується великим попитом вже тому.

Крім того, конструюються всі моделі ще і з посиленням дверей для захисту від бічних зіткнень. Спеціальні елементи здатні поглинати енергію від ударів, а надувні завіси і подушки безпеки вбережуть водія і пасажирів від пошкодження голови і тулуба. Також є захист від ударів ззаду, який істотно знижує ризик травми хребта і шиї.

Сподіваємося, що вам сподобалася стаття про особливості автомобілів Volvo. До зустрічі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий