Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати ліжко у спальню?

У кожної людини свої уявлення про зручність в інтер'єрі спальні, тому вибір ліжка повністю залежить від смаку господаря дому. Гарне ліжко дозволяє не тільки розслабитися, але і привести думки в порядок. Моделі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, які повинні бути екологічно чистими і не виділяти шкідливих речовин. 

Вимоги до конструкції ліжка

Люди з високим ростом повинні вибирати собі варіант з найбільшою довжиною. Людині, яка має надлишкову вагу, необхідне широке ліжко. Для літнього господаря будинку або квартири підійде модель, що має невелику висоту і дозволяє лягти на неї без зайвих фізичних сил.

Оптимальна висота передбачає можливість поставити на підлогу ноги, сидячи на ліжку. Разом з тим будь-яка людина може вибрати модель, керуючись власними уподобаннями. Модель обраної кровати в спальню повинна відповідати росту людини. Важливо, щоб конструкція моделі відрізнялася надійністю і міцністю. Вона повинна бути зручною для сну і відпочинку.

Вирішивши питання, яку модель вибрати для спальні, можна придбати постільну білизну приємних кольорів.

Матрац повинен бути провітрюваним, щоб волога з нього могла добре випаровуватися. Провітрюваність ліжок, що мають ящики гірша, ніж вентиляція моделей без них. З іншого боку висувні ящики дозволяють заощадити місце в спальні, оскільки в них можна складати постіль. Це виключить необхідність у покупці тумбочок.

Вибір типу ліжка

Оптимальним варіантом для спальні невеликих розмірів можуть бути вбудовані ліжка в стіну або в шафу. Модель-трансформер легко прибрати вранці після сну в нішу вертикально. Недолік такого варіанту пов'язаний з необхідністю постійного складання в шафу, але перевага полягає в економії місця в кімнаті. Основні вимоги, що пред'являються до вибору якісного ліжка, можуть бути наступними:

  1. Надійна основа.
  2. Якісний матрац.
  3. Відповідний розмір.
  4. Зручний дизайн.

Ліжка мають рейкове основу або суцільну. Вона може бути окремою конструкцію. Меблеві магазини пропонують моделі, в яких основа - це елемент каркаса. При його виборі потрібно звернути увагу на кількість перемичок, які мають складати 30 штук, якщо модель двоспальна. Каркас ліжка буває дерев'яним і металевим, що забезпечує довгий термін служби предмета інтер'єру спальні. Матраци, пропоновані на ринку, можуть бути різних видів:

  1. пружинні;
  2. поліуретанові;
  3. латексні.

Краще зупинити свій вибір на жорсткому матраці, оскільки це оптимальний варіант для спини. Прийнятний і матрац, який має середню жорсткість. Синтетичні наповнювачі з поліуретану і латексу ідеальні для виготовлення матраца високої якості, що володіє "ефектом" пам'яті. Вони здатні запам'ятовувати форму тіла людини. Краще відразу придбати наматрацник, що забезпечує зручність і гігієнічність експлуатації матраца. При виборі ліжка слід пам'ятати, що від його якості буде залежати ваш настрій.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь