Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно взяти кредит і не влізти в борги

У цій статті ми розповімо своє бачення теми кредитів, кому брати чи не брати. А хто вже взяв, то як швидше виплатити без зайвих проблем. Взяти терміновий кредит, якщо вам потрібні гроші,  можна на сайті https://creditpark.com.ua/srochno-nuzhny-dengi/, де є список багатьох кредитних організацій.

Кому не рекомендується брати кредит

1)Тим, у кого після виплати внеску залишається на руках менше 50% від усього заробітку сім’ї. Якщо працюють чоловік і дружина, то враховуйте дохід обох осіб.

2) Тим, у кого хитка ситуація з роботою

2.1. Вже набридла і ось ось буде писатися заяву на звільнення

2.2. У кого ходять чутки про скорочення

3) Тим, у кого професія не затребувана на ринку праці і в разі звільнення довго доведеться шукати роботу

4) Людям, які не можуть контролювати свої витрати, не можуть збирати, тому великий шанс потрапити на голку кредитів і брати постійно кредити і жити в них, виплачуючи один за рахунок іншого.

 

На що можна брати кредит

Можна брати на ті речі які вважаються АКТИВОМ. Тобто вони будуть завжди працювати на вас. Грубо кажучи, ви інвестуєте в себе:

1) Для покупки нерухомості (квартира, будинок тощо.). Нерухомість може вважатися активом або пасивом в залежності від виду використання. Наприклад: якщо квартира береться в іпотеку, потім здається, а від здачі ви покриваєте щомісячний платіж, то в такому випадку у вас квартира виплачується «чужими руками» Після виплати, буде пасивним доходом

2) Для навчання

3) Для дорогого лікування

 

На що не рекомендую брати кредити

1) На покупку споживчих речей: техніка, телефони, відпочинок, авто. Все це вважається пасивом тому після покупки ніякого прибутку воно приносити не буде.

На закінчення дам рекомендації тим, у кого кредити вже є.

Не робіть прострочень по платежах. Вони дають не потрібні штрафи і пені + псується кредитна історія

Намагайтеся максимально швидко виплатити кредит. Чим швидше виплатите, тим менше відсотків віддасте банку. Якщо не знали, то спочатку виплачуються відсотки банку. Потім вже за те, на, що був узятий кредит. Так ви можете платити кредит кілька років виплачуючи тільки відсотки

Для ипотечников потрібно зробити рефінансування кредиту. Так ви зможете зменшити відсотки, а значить і суми по платежах. Особливо актуально для тих, хто брав іпотеку кілька років тому. До речі, з 2019 року ставки на іпотеці будуть рости. Тим, хто хоче брати іпотеку, потрібно робити це зараз.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий