Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Чим відрізняються військові кросівки?

Сучасне взуття для військових істотно відрізняється від того, що було на обмундируванні раніше. Пішли в минуле важкі чоботи і незграбні черевики. Переважно використовуються тактичні черевики - берці і військові кросівки. Тактичне взуття відрізняється від традиційного. Воно розраховане на підвищені навантаження. У той же час це досить зручне взуття, що дозволяє з комфортом для ніг виконувати найскладніші завдання. Воно відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до проникнення вологи. Воно здатне захистити ноги в самих екстремальних ситуаціях. Придбати військові кросівки можна у воєнторзі "Мілітарка" на сайті https://militarka.com.ua/, де є ще багато різноманітної військової екіпіровки.

Для виготовлення військових кросівок використовуються різні матеріали. До всіх їм пред'являється єдина вимога: висока якість. Ці матеріали повинні бути стійкі до зносу і забезпечувати зручність в користуванні. Традиційно найкращим матеріалом вважається якісна шкіра. Однак певні моделі виготовляються з хорошого замінника шкіри або з текстилю. Головною відмінністю тактичного взуття є її додаткове зміцнення. Зміцнюються носок і п'ятка. Ці заходи перешкоджають отриманню травм ніг в складних умовах переміщення. Також повинна бути максимально зручна колодка. Взуття з правильною колодкою практично не відчувається на нозі. Вона сприяє тому, щоб людина могла довго не втомлюватися, переміщаючись в таких черевиках або кросівках. Високі вимоги пред'являються до підошви тактичного взуття. Вона повинна бути досить товстою і в той же час гнучкою. Товста підошва охоронить від пошкодження ніг гострими предметами, а також від води і бруду. Спеціальний малюнок, який наноситься на такі підошви, робить взуття стійкоим на слизьких поверхнях. Надійність і зносостійкість підошов в тактичних кросівках забезпечується спеціальними полімерними матеріалами і гумою. Також відрізняється і шнурівка в такому взутті. Вона дозволяє швидко і без проблем закріпити взуття на ногах.

Тактичні кросівки використовуються військовими, туристами, альпіністами, геологами. Будучи легкими і зручними в шкарпетці, вони надійно захищають ноги від всіх небажаних впливів. Імовірність отримання травм в такому взутті набагато нижче, ніж в звичайних черевиках. Ноги завжди залишаються теплими і сухими. У той же час тактичні кросівки мають прекрасний зовнішній вигляд. Це сучасне спортивне стильне взуття, розраховане на великі випробування і навантаження.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь