Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Яку електронну сигарету вибрати?

Універсальної електронної сигарети не існує. Розумніше купувати укомплектовані девайси — з боксмодом і атомайзером (випарником).

При виборі електронної сигарети тут https://iparovoz.com.ua варто звертати увагу на такі параметри:

  1. Ємність акумулятора: чим об’ємніший — тим довше ви зможете парити без зарядки/заміни батареї. Ємності 900 мА/год вистачає, в середньому, на півдня; 1900 мА/год — на день, і ще залишиться. Прикиньте власні апетити і вибирайте такий боксмод, щоб його заряду вистачало мінімум на добу.
  2. Бак електронної сигарети: поділяють на атомайзери і кліромайзери. Вони поєднують ємність для рідини і випарний елемент в одному пристрої.
  3. Наявність термоконтроля збільшує термін служби випарника і рівномірно випаровує рідину. Новоспеченому вейперу буде простіше виробити свою манеру куріння. Ви матимете змогу вберегти себе від підтікання рідини, липкості рук і противного присмаку гару. Крім того, зможете виставляти оптимальну температуру пара, яка максимально передаватиме його смак. І робити подвійні затягування без побоювання, що пристрій перегорить.

Який атомайзер вибрати: чим відрізняється атомайзер від кліромайзера?

Дріпкі, картомайзери, танкомайзери, кліромайзери — це різновиди атомайзера. Різниця між ними в ємності для курильної рідини. Новачкові не варто возитися з танкомайзером або розмінюватися на дрібниці з дріпкі. Щоб звикнути до вейпінгу і створити свій стиль , вибирайте кліромайзер.

Атомайзери поділяють на обслуговувані, напівобслуговувані і такі що не обслуговуються. Під поняттям «обслуговування» мають на увазі самостійне намотування нових спіралей і заміну гніту. Найзручніший для початківців — напівобслуговуваний варіант (замінюються тільки змінні випарники) або гібридний.

Якщо ви купуєте атомайзер окремо, переконайтеся, що конектор з’єднується однаковим різьбленням з боксмодом. Воно буває трьох видів: магнітне, eGo або 510. Проблему не стикування деталей пристрою можна вирішити за допомогою перехідника 510-eGo.

Що стосується рідини, то тут, як кажуть: «На смак і колір фломастери відрізняються». Щоб підібрати «свій», потрібно спочатку спробувати. Не бійтеся експериментувати. Єдина порада — звертайте увагу на міцність рідини:

  1. Без нікотину (0 мг/мл);
  2. Супер лайт (6 мг/мл);
  3. Лайт (11-12 мг/мл);
  4. Міцна (16-18 мг/мл);
  5. Супер міцна (24 мг/мл).


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий