Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

У чому переваги пошукового просування сайтів?

Якщо порівнювати пошукове просування і платну рекламу, наприклад, контекстну, то перший спосіб розкрутки є досить копітким і тривалим процесом. До того ж пошукове просування має бути постійним і регулярним, щоб дійсно приносити ефективність.

Процес ускладнюється тим, що роботи пошукових систем не стоять на місці і щорічно ускладнюють свої алгоритми. Наприклад, зараз вже не грає ролі, скільки посилань закуплено для просування сайту. Тепер ресурс повинен задовольняти якістю та інформаційною значущістю для користувачів. Також на сайті повинні дотримуватися і технічні вимоги. Наприклад, в даний момент важлива швидкість завантаження сторінок, стабільна робота майданчика, зручність і комфортність структури і так далі.

Експерти виділяють кілька основних переваг пошукового просування:

  1. По-перше, практично всі аналітичні дослідження, що проводяться серед користувачів інтернету, дозволяють зробити висновок про те, що органічна видача викликає у відвідувачів значно більше довіри, ніж оплачувана реклама. Дану теорію підтверджує і порівняння такого показника, як клікабельність. У пошукової видачі клікабельності в порівнянні з контекстною рекламою, показники в рази вищі.
  2. Якщо інтернет-ресурс потрапляє на першу сторінку результатів видачі на пошуку, це забезпечує йому стабільне зростання трафіку. Таким чином, вдасться не тільки збільшити відвідуваність (а за оцінками експертів вона може зрости практично в п'ять разів), але і створити ядро ​​лояльних відвідувачів, які будуть заходити на сайт постійно і в цьому допоможе раскрутка сайта.
  3. Оцінка рентабельності інвестицій в органічне просування буде радувати власника сайту з кожним місяцем. Це пов'язано з тим, що в переведенні на одного користувача ціна його залучення буде все нижчою і нижчою.
  4. Якісно проведена робота по просуванню майданчики в пошуку, дозволить тримати свої позиції вже без залучення фахівців. Таким чином, сайт буде знаходитися на першій сторінці результатів, і буде необхідно тільки підтримувати його на перших рядках.

Важливою перевагою є і той факт, що при пошуковому просуванні можна досить просто виключити неугодних конкурентів з видачі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь