Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Антикварне золото. Ціна 56 проби

Вітаю Вас, мої дорогі читачі. У сьогоднішній статті хочу розповісти про антикварне золото, як його визначити і скільки воно коштує.

Трішки історії. Таврувати ювелірні вироби почали в Європі ще в 13 столітті, на росії ж перший указ про таврування датований 1613 роком. За цим указом майстри повинні були виготовляти вироби зі сплаву ідентичного срібному талеру. Талер містив 93% срібла. Золоті вироби перевірялися на м'якість, срібні по зміні кольору при прожарюванні. Після реформи Петра Великого в 1700 році була викарбувана золота російська монета червонець, в наслідування іноземному дукату. З'явилася золотникова система, проба рівна кількості золотників в фунті коштовного металу. Чисте золото і срібло прирівнювалася до 96 пробі. Монетний двір випускав пуансони для клеймування. Проби ставилися у вигляді цифр в прямокутнику, з міським клеймом і именником ювеліра. Пробірним статутом 1847 року було затверджено проби золота (56; 72; 82) і срібла (84; 88; 91).

Найчастіше трапляються вироби з 56 пробою. Цінність вироби в першу чергу залежить від якості виробу, його художню складову, а так само від використаних дорогоцінних каменів. 56 проба практично ідентична нинішній 585 пробі. В середньому ціна 56 проби в антикварних магазинах 40 доларів / грам, за прості вироби годинні ланцюжки, браслети, кільця без вставок, сережки. Якщо вас цікавить скупка монет, золота, антиквариата, по всей Украине, звертайтесь до фахівців.

Більшість ломбардів приймають 56 пробу нижче 585. Відомі випадки, коли оцінювачі занижують ціну, мотивуючи це тим, що при перевірці реактивом проба не підтверджується. Реактиви випускаються на сучасні проби і 56 цілком може мати невелике відхилення. Якщо ви хочете продати виріб з царської пробою, то моя порада, звертайтеся в антикварні магазини. В антикварному магазині вам не перепиляти виріб зіпсувавши його, а так само не стануть занижувати вартість тим що 56 проба трохи нижчою за сучасну 585.

При придбанні антикварних ювелірних виробів, так само раджу все перевіряти, особливо пробу. Не рідкісні випадки, коли на радянські вироби ставиться 56 проба і продається як антикварні.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь