Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Коротко про те, як вибрати відеокарту правильно

Сучасний ринок готовий запропонувати користувачеві величезний вибір самих різних відеокарт. Так, можна вибирати, виходячи з товщини гаманця, або з реальної потреби. У більшості випадків, це вибір не з легких і часто є компромісом між бажаним і тим, що можна реально собі дозволити.

Як же вибрати відеокарту правильно?

Перш за все, варто зрозуміти, для чого взагалі вам потрібна нова відеокарта. У тому випадку, якщо немає планів редагувати відео, проводити час за іграми і використовувати додатки з підтримкою 3D, то можна обійтися взагалі вбудованою графікою системи. Хорошим варіантом є выбор Б/У видеокарты за привабливою ціною

Недорогі карти підійдуть тим, хто грає в простенькі іграшки і дивиться ролики в 4К. Картки середнього рівня не розорять, але дадуть можливість грати практично в усі свіжі ігри на середніх налаштуваннях.

Преміальний сегмент більш витратний, але дозволяє грати без проблем і лагів  в усі ігри з роздільною здатністю до 4К. Для ще більш продуктивних завдань, пов’язаних з розробкою і моделюванням, підійдуть професійні карти, ціни на які є дуже високими.

Важливим фактором, що визначає вибір, є вартість відеокарт:

  1. Так, картки бюджетного сегмента можна придбати за 2 500 — 3 500 грн.
  2. Є сенс придивитися до трохи більш продуктивних карт з цінником 4 000 — 5 000 грн.
  3. Це хороший компроміс для тих, хто не бажає витрачатися на більш дорогі карти з ціною в 6 000 — 10 500 грн.

Карти сегмента «хай-енд» обійдуться ще дорожче. Якщо ви зважилися на покупку такої карти, то віддасте не менше 15 000 грн. Це мінімум. Максимум же проглядається на рівні 40 000 грн і навіть більше.

Важливо зіставляти роздільну здатність свого монітора і карти для обробки відео. Чим вища роздільна здатність, тим потужніша потрібно карта.

Крім того, зіставлення потрібно зробити і з наявними центральним процесором. Зустрічаються випадки, коли навіть дуже дорога карта не розкриває свого потенціалу через те, що процесор відверто слабкий. При виборі карти варто дотримуватися такого правила — процесор і відеокарта повинні бути з одного цінового сегмента. Це забезпечить оптимальну для них сумісність і продуктивність.

Варто приділити перед покупкою час вивченню номенклатури сучасних відеокарт. Почавши розбиратися в модифікаціях карт по символам в їх позначеннях, можна зробити максимально правильний вибір. У мережі повно інформації про це і вона буде, безумовно, корисна тим хто не бажає допускати помилок.

Ну і кілька важливих порад наостанок. Найрозумніше, купувати відеокарту в магазині, а не у випадкових продавців. Офіційна точка продажів дасть вам гарантію, що дозволить уникнути проблем, якщо «щось піде не так». Ну, а просунуті користувачі, можуть заощадити, зробивши покупку в зарубіжних інтернет-магазинах.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий