Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Способи і етапи лікування наркоманії

Незважаючи на величезну кількість способів лікування наркоманії, дана хвороба залишається широко поширеною. Її по праву можна назвати чумою XXI століття. Наркотики руйнують не тільки здоров’я, а й внутрішній світ людини. Вони калічать красивих, молодих і розумних людей, позбавляють їх можливості прожити щасливе і довге життя.

Щоб уникнути трагічного кінця, важливо якомога швидше звернутися за кваліфікованою наркологічну допомогу, наприклад, лікування від наркоманії проводять в наркологічному центрі New Life: nc-newlife.com/lechenie-narkomanii. Пройшовши один за одним всі етапи лікування наркоманії, залежний звільняється від непереборної тяги до заборонених препаратів і отримує шанс почати своє життя з чистого аркуша. Тому, якщо ви зіткнулися з проблемою наркоманії, негайно телефонуйте в наркологічну клініку.

Етапи лікування наркоманії
Щоб терапія була ефективною, забезпечила отримання хороших і стабільних результатів, необхідно, щоб хворий визнав наявність у себе залежності. Він повинен усвідомити, що у нього є серйозна проблема, яка загрожує його життю.

Етапи лікування наркоманії:

  1. детокс;
  2. поліпшення функцій внутрішніх органів, в діяльності яких виявлено порушення;
  3. кодування;
  4. психотерапія;
  5. реабілітація та соціалізація.

Детокс і поліпшення діяльності внутрішніх органів
Ці два етапи необхідні, щоб поліпшити фізичний стан пацієнта. В ході них хворому ставляться крапельниці, призначаються різні фізіопроцедури. Всі вони націлені на швидке очищення крові від продуктів розпаду наркотика. Завдяки цьому абстинентний синдром швидко проходить, людина не відчуває болісних страждань, намагаючись «зав’язати».

Якщо діагностичне обстеження виявило, що є серйозні зміни в роботі печінки, нирок, серця, головного мозку, складається ефективний план медикаментозної терапії. При цьому доктор враховує, наскільки запущена хвороба, які симптоми домінують, на що скаржиться пацієнт, чи є у нього хронічні недуги.

Зазвичай в коктейль з препаратів входять: фізрозчин, глюкоза, вітаміни, ноотропи, гепатопротектори, метаболіти, снодійні, седативні, ліки для поліпшення функції шлунково-кишкового тракту, нирок, сечогінні. При вираженій абстиненції призначаються знеболюючі, протисудомні, транквілізатори.

Хороших результатів можна домогтися, застосовуючи на перших етапах лікування наркоманії такі перевірені методики, як:

  1. Внутрішньовенне лазерне опромінення крові. Прискорює виведення токсинів, блокує поширення запальних процесів, підвищує імунітет і покращує адаптаційні можливості організму. Має виражену антибактерицидне дію.
  2. Плазмаферез. Спосіб лікування наркоманії, який спрямований на форсоване очищення крові від наркотичних сполук. Під час процедури здійснюється поступовий забір крові у хворого. З неї виділяють плазму, яку в подальшому обробляють. В кров’яне русло повертають очищену біологічну рідину.
  3. Ксенонотерапія. Передбачає вдихання благородного газу ксенону. Він поліпшує протікання всіх метаболічних процесів, допомагає заспокоїтися, знімає больові відчуття.

Ще один варіант надання допомоги наркозалежним — ультрашвидкий опіоїдна детоксикація (УБОД). Це методика, яка допомагає в короткий термін купірувати симптоми наркотичної ломки. Ефективна тільки в разі опіоїдної наркоманії. Вводячи хворому препарати на основі налтрексона, доктор швидко витісняє заборонені речовини з опіоїдних рецепторів. В результаті у пацієнта починають яскраво проявлятися симптоми абстинентного синдрому, але він не страждає від них, оскільки знаходиться під дією наркозу. Після пробудження, яке може бути через 6-8 годин, залежний не відчуває серйозних фізичних нездужань — тільки слабкість і млявість.

Психотерапія
Як тільки самопочуття хворого нормалізується, з ним починає працювати психотерапевт. Лікар проводить з пацієнтом тренінги, навчає його основам самоконтролю, запрошує взяти участь в сеансах групової та індивідуальної психотерапії. Спілкуючись з фахівцем, хворий змінює своє ставлення до наркотиків. Він вчиться дивитися на життя по-іншому, усвідомлює, що йому потрібно якомога швидше вилікуватися.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий