Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Трійка кращих принтерів із СБПЧ

Epson L1800

Свого часу саме компанія Epson зробила революцію на ринку і випустила перший принтер з вбудованою СБПЧ — L800. Зараз лінійка активно розвивається, і флагманська модель була оновлена ​​до версії L1800. Техніка створена для справжніх цінителів якісних зображень. Конструкція СБПЧ включає 6 ємностей для чорнила, заправка яких займає не більше хвилини. Причому стартового комплекту цілком вистачить на 1,5 тисячі фотографій формату 10х15. Максимальна роздільна здатність вражає — 5760×1440 dpi. Це найбільший показник серед представлених в рейтингу моделей. Розмір краплі при цьому становить 1,5 пл. Принтер Epson L1800 працює практично з будь-яким папером. Щільність може досягати 300 г / м2. Модель ідеально підходить для студентів, співробітників офісу, невеликих друкарень, фотосалонів, яким потрібні великі обсяги друку. Причому серед доступних форматів не тільки А4, але і А3 (тобто, можливий випуск креслень, планів, схем, плакатів і т. д.). Наші фахівці відзначають продуману конструкцію L1800, яка не допускає протікання в СБПЧ під час транспортування. Потенційних покупців принтера можуть відштовхнути висока ціна, громіздкість обладнання, невеликий ресурс ємностей в порівнянні з конкурентами, відсутність популярних функцій (Wi-Fi, автовключение, автовимкнення). Він не друкує на плівках і етикетках, а після тривалого використання нестабільно захоплює глянцевий папір. Але L1800 виявився на першому місці рейтингу завдяки рекордним показникам працездатності, надійності і економічності. При достатній щоденної завантаженості ціна моделі окупається в кілька десятків разів.

Epson M105

Друге місце рейтингу відведено ще однієї моделі Epson з лінійки «Фабрика друку» — монохромному принтеру з СБПЧ M105. Собівартість роздруківки одного стандартного документа А4 у нього найнижча. Вражає і швидкість — до 34 сторінок в хвилину без втрати якості. M105 — справжня «робоча конячка», яка здатна безперервно забезпечувати величезні обсяги. Ця модель зараз успішно продається на сайті https://p.ua/buy-epson_printer-s-snpch/. P.ua — КУПИ и ПЕЧАТАЙ. Ще кілька причин для установки цього принтера в вашому офісі: компактні розміри, просте налаштування, наявність модуля Wi-Fi. У комплекті покупці знайдуть пару ємностей з чорнилом, яких вистачить на 11000 відбитків. Epson M105 з СБПЧ підійде тільки тим, кому не потрібні кольорові документи, а щільність паперу не перевищує 95 г / м2. Рекомендується хоча б кілька разів на місяць запускати пристрій, інакше чорнило підсохнуть. Користувачі також відзначають невеликі труднощі з підключенням по Wi-Fi — до процесу необхідно звикнути. В іншому з принтером не виникне ніяких проблем, і він цілком заслужено отримує срібло рейтингу.

HP Ink Tank 115

HP — відомий виробник офісної техніки, який не міг обійти стороною зростаючу популярність СБПЧ. Для роботи над принтером Ink Tank 115 були залучені провідні дизайнери, яким вдалося створити по-справжньому стильний пристрій. З технічної точки зору також все відмінно. Ink Tank 115 забезпечує оптимальну швидкість роботи (близько 19 сторінок А4 в хвилину), захоплює папір різної щільності (від 60 до 300 г / м2) і підтримує навіть рулонну друк. Модель є лідером рейтингу по ресурсу ємностей — 8000 кольорових сторінок (або 6000 чорно-білих). Крім стабільності принтер гарантує низький рівень шуму — не більше 47 дБ. А це важливий фактор в офісному середовищі. Ще Ink Tank 115 підключається не тільки до Windows, але і до Linux (необхідне для цього ПО розміщено на офіційному сайті виробника). Але, незважаючи на всі перераховані достоїнства моделі, у неї є і характерний недолік — за якістю роздрукованих документів Ink Tank 115 все-таки поступається принтерам з СБПЧ, що розташовані на перших двох рядках рейтингу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий