Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як знайти роботу в Польщі в Познані для українців в 2019?

Багато українців і білоруси останнім часом все більше шукають можливості заробити за межами країни. Найпопулярнішим державою, з працевлаштування для іноземців є Польща. Саме вона відкриває двері, як для громадян країн СНД, так і для людей, які проживають в інших країнах. Все частіше люди в пошукових системах шукають вакансії: «робота в Польщі в місті Познань». Чим же приваблює велику кількість робочих в це місто?

Познань - польське місто, який знаходиться на самому заході Польщі і його населення складає більше 500 тисяч чоловік. Тут останнім часом стрімко розвивається сфера машинобудування, легка, харчова та інші види промисловості.

Тому, тут завжди затребувані багато робітників, такі як:

  1. будівельники, виконроби;
  2. муляри;
  3. робочі на склад;
  4. продавці;
  5. вантажники, водії;
  6. кондитери, кухарі, технологи;
  7. зварювальники.

Є й інші відкриті вакансії, але, як, же знайти роботу в Польщі в Познані для українців в 2019? Для цього потрібно звернутися у фірми, які надають послуги з працевлаштування в цій країні. Вони знаходяться майже в кожному місті, як Україна, так і Білорусі. Наприклад, якщо ви шукаєте вакансии в Польше, можете звернутись в компанію East West Workers. Також можна почати пошуки самому за допомогою введення в пошукову систему ключової фрази «робота в Познані», або ж на польській мові «praca w Poznaniu». Ви зможете таким способом знайти безліч вакансій, адже це місто, вважається другим після Варшави з працевлаштування іноземців. Тут відкриті двері для людей різних національностей, особливо для українців і білорусів. Саме в цьому місті найнижчий рівень безробіття, в порівнянні з іншими польськими містами.
Умови працевлаштування в Польщі

За офіційними даними, середня заробітна плата тут становить близько 1200 євро.

Одним з основних документів при оформленні на роботу в м Познань в Польщі є відкрита робоча віза. Останнім часом її отримати не так вже й складно, оскільки влада країни всіляко сприяють цьому процесу. Уряд країни бачить, що економічний розвиток міста буде динамічніше, якщо в кожній із сфер діяльності буде працювати, більше людей. Так, як поляків часто не влаштовує рівень їх оплати праці, то вони їдуть в інші країни Євросоюзу, в пошуках більш оплачуваної роботи. Таким чином, робочі місця заповнюються іноземцями. Чому ж так багато людей вибирають саме це місто для постійного працевлаштування?

У Познані є багато відкритих вакансій, для людей з різними професіями.
Тут оплата праці трохи вище, ніж в інших містах.
Познань - красиве місто, в якому є що подивитися і де прогулятися у вільний час.
Часто жителі України або Білорусі їдуть в Познань на роботу близько 180 днів в році. У Польщі для тривалого працевлаштування потрібно також мати від роботодавця дозвіл на працю. Але, якщо їхати туди на затребувану вакансію із заявою про те, що роботодавець приймає вас саме в цю сферу діяльності, то тоді дозвіл не потрібен.

Якщо, ви маєте на меті, залишитися на довгий час в цьому місті на роботу, то, потрібно заздалегідь знайти роботодавця і укласти з ним контракт про вашому працевлаштуванні. Далі, вам необхідно отримати дозволи від Воєводства і, після відкриття візи, подати документи на оформлення посвідки на проживання.

При пошуку роботи в Польщі в Познані без посередників, важливо пам'ятати, що мало хто захоче вас взяти на нелегальну роботу. Це загрожує штрафом не тільки для працівників, а й для роботодавців. Іноді така процедура може закінчитися і депортацією іноземців. Тому, якщо вже їхати в іншу країну на роботу, то тільки на легальну.

Багато що в пошуку роботи залежить від освіти та виду занять в минулому, мистецтва володіти іноземною мовою і популярністю обраної кандидатури.

Якщо ви шукайте низькооплачувану трудову діяльність, то досвід в цій сфері діяльності і рівень володіння польською мовою зовсім необов'язковий. А, якщо ж, ви хочете, влаштується на роботу, яка більше цінуватися в цій країні, то тоді бажано знати не тільки польську, а й англійську мову. Обов'язковим критерієм при виборі кандидатів є також наявності диплома і досвід роботи в цій сфері діяльності.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь