Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вендінг кави: перевірені способи збільшити дохід на 50%

Ви думаєте, що вендінг кави вмирає? Що конкурувати все складніше? Що не існує кращої кави для вендингу - є тільки ціна? І це правда, але тільки для Вас! На сьогодні (середина 2019 року) наша мережа складається з 130 апаратів і ми не плануємо на цьому зупинятися. Навпаки - зухвало рости!

І так, колеги, ділимося з вами особистими напрацюваннями та Лайфхаками, які допоможуть вам збільшити дохід від вендинга кави навіть при 2-х вендінгових апаратах (хоча про реальні доходи рекомендую говорити, маючи більшу кількість апаратів)

1. Зовнішній вигляд кавового автомата

Банально, так? Але в більшості випадків підприємець втрачає до 60% клієнтів на цьому пункті.

Перевірте, чи відповідають ваші автомати таким критеріям:
* Чистота і охайність (без плям, патьоків, подряпин).
* Нові, які не вигорілі наклейки. Друк на оракале коштує копійки! Замовте нові прямо зараз!
* Місце розташування автомата - чи не викликають оточення, звуки і запахи негативних емоцій? Якщо є хоча б натяк на гидливість, то бажання випити кави не пробудить ні найчистіше автомат, ні найкращі і якісні інгредієнти для вендингу

Подумайте, як можна поліпшити ситуацію? Може поставити відро для сміття для стаканчиків, облагородити стіну, на тлі якої фігурує апарат, або підшукати більш привабливу локацію.

2. Ваша особиста участь у процесі

Вендинговий бізнес - НЕ ДЖЕРЕЛО ПАСИВНОГО ДОХОДУ. Він вимагає вашого, хоч і не постійного, але регулярного контролю. Тоді буде бажаний результат.

Ось, що ми взяли за правило:
* Щомісяця особисто перевіряти зовнішній вигляд апарата. Обслуговуючий персонал зобов'язаний робити таку перевірку не рідше 2 разів на тиждень.
* Періодично здійснюйте функції оператора / інкасатора самостійно. Після тижня такої діяльності, у вас з'явиться колосальна кількість ідей щодо оптимізації, які безумовно приведуть до збільшення продажів.

3. Стан роботи апарату 24/7

Для клієнтів кава з автомата - це швидке рішення, дорога кожна хвилина. Тому досить наткнуться на непрацюючий автомат 1-2 рази і більше не виникне бажання до нього підходити. Цей пункт у Вас буде під контролем сам собою, якщо ви упровадите попередній. Крім того, виберіть надійного постачальника кращого кави та інгредієнтів для вендингу, з постійним асортиментом і оперативною доставкою.

4. Смак напоїв та якість води

Тут не можна економити і крапка. Дешеві інгредієнти або (підробки дорогих) будуть коштувати вам набагато більше, ніж ви думаєте: від втрати клієнтів (їх кількість неможливо буде підрахувати), до поломки апарату. Ви ж знали, що не всі продукти підходять для вендингу, так?

Кращий кави для вендингу і кращі інгредієнти для вендингу ті, які розкривають смак напою приготованого машинним способом. Крім того, що вони закривають питання зі смаком - це завжди стабільний однаковий смак за яким повертається клієнт.

Для Вас, як для підприємця це стабільність в налаштуваннях апарата під конкретний вид кави: один раз налаштував і кава завжди чудова. Регулювання дозування і ступеня помелу вже не займає Вашого часу. Смак стабільний і прагне до ідеалу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь