Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як провести шумоізоляцію автомобіля?

Шумоізоляція автомобіля має велике значення для комфортної їзди. Якщо в салоні машини чутні звуки проїжджаючих авто, мотора, то в ньому може некомфортно перебувати. Не всі автомобілі мають прекрасну заводську ізоляцію шуму. Якщо вам не подобається шумоізоляція у вашій машині, ви можете встановити додаткову шумоізоляцію. Замовити її ви зможете серед послуг, які есть на сайте.

За допомогою такої шумоізоляції ви зможете усунути до 50% сторонніх звуків в салоні і забезпечити собі комфортну поїздку. Також шумоізоляція дозволить підвищити якість звуків штатної акустики. За допомогою шумоізоляції ще можна домогтися додаткової теплоізоляції в салоні автомобіля, зменшити стомлюваність водія. Ви зможете спілкуватися з пасажирами або вести розмови без підвищення голосу.

Джерел шуму в автомобілі може бути безліч.

Перший вид шуму поширюється по повітрю. Якщо ви стоїте в пробці з опущеним склом, то рівень шуму в салоні збільшується. Повітряний шум проникає навіть крізь невеликі щілини.

Другий вид шуму - це шум, який передається через конструкцію кузова. Це різні вібрації. Можна виділити наступні види шуму: шум вітру, дороги, двигуна, трансмісії, вентиляторів, вихлопної системи. Якщо звукова хвиля зустрічає на своєму шляху бар'єр, то звукова хвиля відбивається і рухається в іншому напрямку.

Встановивши шумоізоляційні матеріали в салоні свого автомобіля, можна захистити себе від сторонніх звуків. Переміщення в такому автомобілі стане більш комфортним. У більшості випадках досить встановити такі матеріали, щоб виключити вібрації. Звукоізоляційні матеріали створюють бар'єр для шуму.

Найчастіше для цього використовується навантажений вініл. Він еластичний і міцний, має невисоку резонансну частоту. Це робить його ідеальним звуковим бар'єром. Такий вид звукоізоляції блокують безліч звуків і є ефективним проти звуку, який передається по повітрю.

Однак він не потрібен для ізоляції ударних звуків і вібрацій. Для даних цілей знадобиться зовсім інший матеріал, який буде мати більш високий захист. Так що якщо вам потрібен матеріал, який ба захищав на 100%, зверніть увагу на інші матеріали.

Якщо ви вирішили провести звукоізоляцію салону свого автомобіля, то зробили правильний вибір. Краще звернутися до фахівців, щоб провести звукоізоляцію.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь