Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Переваги кредиту під заставу нерухомості

Такий банківський продукт, як кредит під заставу нерухомості є популярним способом отримання грошей. Цей вид кредиту вимагає меншої кількості документів для підтвердження платоспроможності позичальника, так і банки ставляться до такого виду позичальників лояльніше. Для багатьох людей, які опинилися у важкій ситуації при значній нестачі грошових коштів цей спосіб отримання готівки стане в нагоді.

У разі правильної оцінки своїх фінансових можливостей ви можете Взять деньги под залог нерухомого майна і це має деяку кількість переваг:

1. Знижена ставка по кредиту в порівнянні зі споживчим. Крім того, кредит можуть дати на більш тривалий термін, а це значить, що місячний платіж буде максимально низький. З цієї причини такий варіант отримання грошей користується популярністю у громадян та індивідуальних підприємців.

2. Для отримання такого кредиту позичальник може не надавати довідку про доходи і не вдаватися до підтвердження своєї платоспроможності через поручителів. В даному випадку і банк і мікрофінансові організації несуть менші ризики, оскільки при невиплаті кредиту вони зможуть забрати закладену нерухомість.

3. Отримуючи гроші під заставу нерухомості, позичальник отримує на руки значну суму. Зазвичай ця сума становить 50-60% вартості заставного майна.

4. Оформивши заставні документи і отримавши гроші, позичальник може користуватися нерухомістю як зазвичай: він може жити в ній або здавати її в оренду.

5. Кредит під заставу нерухомості, як правило, не є підзвітним. Тобто позичальник, має право витрачати отримані кошти як вважає за потрібне.

6. Зазначений вид кредиту активно надається не тільки банками, а й мікрофінансовими організаціями. Цей факт ще раз підтверджує безпеку отримання грошей таким способом. Якщо ви, отримавши гроші під заставу нерухомості, правильно і грамотно розрахуєте свої сили і будете вчасно виплачувати належні платежі, то ніякі неприємні наслідки вам не загрожують.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь