Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

ПАНДОРА МУРАНО - ЕЛЕГАНТНІСТЬ ТА ЗАГАДКОВІСТЬ

Браслети Пандора як неперевершене прикраса швидко і впевнено беруть пальму першості в скриньці з коштовностями у більшості модниць.

Більшість Шармів виготовляються з цінних або каменів виробів, золота, срібла та інших дорогоцінних металів. Рубіни, сапфіри, діаманти - все це в правильній компоновці виглядає стильно і розкішно.

Успішно застосовується також при формуванні браслетів і скло, намистини з якого характеризуються неймовірною магією тяжіння. Такі аксесуари виглядають на зап'ясті стильно, ніжно і вишукано.

Пандора Мурано: непроста прикраса

Серед розмаїття браслетів особливо слід відзначити Пандору мурано - виріб, що відрізняється матеріалом для виробництва. На кільці цієї прикраси кріпляться намистинки з муранського скла - більш детально можна обрати на сайте.
Крім старих традицій виробництва, ці вироби відрізняються наступним:

  • вони виключно відносяться до ручної роботи - у всьому світі ви не знайдете двох однакових аксесуарів, навіть якщо майстер буде готувати Шарми по одному ескізу;
  • безпеку для здоров'я людини - муранське скло виготовляють без застосування свинцю, нікелю та інших шкідливих хімічних елементів;
  • Намистинки розмальовують фарбами, оскільки всі яскраві візерунки та орнаменти на них - не що інше, як талановита робота майстра, який вміло комбінує відтінки.

За основу при виготовленні деталей для браслета береться гірський кришталь, в даному випадку - пісок із заповідного лісу Фонтенбло на південному сході Франції.

Суть виробництва муранського скла полягає в додаванні в розплавлену скляну масу певних металів, які і дають потрібний колір. Наприклад, жовтий можна отримати за допомогою міді, синій - кобальту, зелений - окису заліза, червоний - марганцю.

При покупці виробу необхідно уважно вивчити бирку з описом і артикулом, а також розглянути сам аксесуар. Як правило, такий браслет являє собою ювелірний виріб, що складається з намистин переважно на срібній основі. Кожна з них має фірмову гравіювання PANDORA і дані про пробу - найчастіше у вигляді S 925 ALE.

Тим, хто бажає стати щасливою власницею чудового прикраси, слід знати, що скло венеціанських майстрів зазвичай зустрічається в двох видах:

Авантюриновий.

До його складу входять мікроскопічні частинки міді, що забезпечують ефект таємничого мерехтіння. Примітно, що така сировина для роботи у майстрів вийшло випадково - після того, як в ємність з розплавленим склом впала мідна стружка.

Райдужне.

Тут скло має ефект, схожий з північним сяйвом. При його виготовленні задіюється особливий тип матеріалу, винайдений НАСА для космічної техніки.

При цьому варто відзначити, що унікальна техніка виготовлення муранського скла передбачає спеціальний захист від тріщин і сколів. Тому ще одним фактором, що вказує на цей бренд, є неймовірна міцність готових бусинок.

Якщо говорити про те, які бувають Шарми мурано для браслета Пандора, то в цьому плані у будь-якого покупця є величезний вибір:

  1. FIZZLE GLASS - їх основа характеризується однотонним базовим кольором, а в загальному шарі присутні крапельки повітря і коштовним камінням, що забезпечують гарний блиск;
  2. мармурове мурано - на основі є примушення частинки скла, які разом плавляться і фіксуються, в результаті чого виходить приголомшливий мармуровий ефект;
  3. 3D EFFECT - він завжди виглядає заворожуюче, такі намистинки не захаращують зайвим кольором, а тільки підкреслюють контраст;
  4. з об'ємним малюнком - особливі форми дозволяють створити яскраві акценти і розбавити цікавими деталями загальну композицію браслета.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь