Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати бездротовий велокомпьютер

Ще не так давно ніхто і не замислювався, з якою швидкістю він їде на велосипеді, скільки за день намотує кілометрів, спалює калорій і т.д.

Однак прогрес, як відомо, не стоїть на місці. Тому всі сьогоднішні велосипедисти можуть обладнати свого "залізного коня", як їм хочеться.

З такими завданнями відмінно справляються велокомп'ютери, купити які можуть всі в спеціальних магазинах з велотоварів. Можливості у велокомпьютеров великі й досить різноманітні, тому з ними можна дізнатися багато цікавого. Щоб дізнатись більше про найбільш популярні на ринку вело навигаторы гармин, вам треба перейти на страницу за посиланням.

Різновиди велокомп'ютерів

Якщо ви вирішили купити велокомпьютер, то перше, на що ви звернете увагу, швидше за все, буде наявність або відсутність дроту. Обидва варіанти, провідні та безпровідні моделі, мають свої плюси і мінуси.

Провідні велокомп'ютери - це бюджетні моделі, вартість яких більш доступна. Встановлюються вони на кермо, а дроти від них з датчиками підводяться до колеса. Якщо говорити про переваги дротових комп'ютерів, то можна відзначити їх надійну передачу всієї інформації до приладу від колеса. Їм не заважатиме тряска, різні сторонні сигнали і т.п. Все буде точно і чітко. Для більшої надійності, як правило, проводок тягнеться уздовж троса переднього гальма.

Звичайно, щоб підключити провідний комп'ютер, знадобиться більше часу, а також певних навичок. Якщо ви не маєте потребу в якихось особливих вимірах, розрахунках за допомогою електроніки, а просто хочете мати інформацію про своїх спокійні велопрогулянки - вам цілком можна купити провідний велокомпьютер, який зможе повністю виконувати покладені на нього завдання.

Встановити бездротовий велокомпьютер, природно, набагато простіше і швидше. Однак треба розуміти, що їх вартість вище в порівнянні з першим типом.

Бездротові комп'ютери відрізняються своїми габаритами, вони більше і важче, ніж дротові. Для збору інформації у них може бути один або декілька датчиків. Бюджетні бездротові моделі можуть бути не дуже точними, особливо на показники впливатиме тряска під час їзди. Тому, якщо вже ви захотіли купити бездротовий велокомпьютер, не варто намагатися заощадити.

Що відображається на дисплеї велокомп'ютера

Розміри дисплеїв велокомпьютеров можуть бути різні. І логічно припустити, що чим він буде більше - тим більше на ньому буде показано різної інформації. Однак тут потрібно бути раціональним, вибирати дійсно за потребами. Навряд чи вам додасть зручності величезний пристрій на кермі. Та й у разі чого, падіння, наприклад, наслідки для великого агрегату все може бути гіршими, навіть незважаючи на те, що вони стійкі до ударів і т.п.

Швидкість

Найголовніший і основний параметр, який можна буде побачити на дисплеї велокомпьютера - це швидкість вашої їзди на велосипеді. Приладом буде підрахована частота імпульсів від колеса з урахуванням швидкості його обертання.

Всі сучасні моделі середньої і високої цінової категорії здатні зробити це самі - від користувача потрібно лише правильно внести всі початкові дані в базу.

Пройдена відстань

Цей показник також відноситься до основних, який відображається навіть в найпростіших моделях велосипедних комп'ютерів. Цей параметр дозволить багато дізнатися про свої пересування, пишатись пройденою відстанню, хвалитися друзям.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь