Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Коли необхідне орендоване авто?

Не всім людям автомобіль потрібен настільки, щоб зважитися на його придбання та регулярно витрачати кошти на паркування або гараж, сервісне обслуговування та профілактику. Але напевно в житті більшості з нас виникає момент, коли терміново необхідний транспортний засіб. В такому випадку завжди виручить прокат авто – доступна, зручна і вигідна послуга від компанії Avis. Її клієнтами вже стали туристи і мандрівники, бізнесмени і люди, що часто бувають у відрядженнях. Адже пересуватись столицею України набагато краще на орендованому автомобілі, ніж на громадському транспорті.

Авторенда – послуга, що користується неабияким попитом, тому що ви отримуєте машину з повним баком пального, в зручний час і в зручному для вас місці, за розумні гроші.

Автопрокат в Києві: чому саме Avis?

Компанія вже багато років надає в оренду автівки різних марок, моделей, класів для вирішення широкого спектру проблем своїх клієнтів. Як правило, люди замовляють авто за день або два до конкретної дати, а іноді клієнтам необхідна машина якнайшвидше. Завдяки налагодженій системі прийому замовлень, досвідчені співробітники компанії на «відмінно» працюють, як в умовах завчасного бронювання так і при від’їзді клієнта в день замовлення.

Автопрокат в Києві

Тут вважають, що автопрокат – послуга мобільна та оперативна, тому кожне замовлення обробляється максимально швидко.

Всі транспортні одиниці автопарку Avis регулярно проходять технічний огляд, утримуються в належних умовах, всі системи і вузли працюють бездоганно. Якщо вам складно обрати необхідну автівку, скористайтеся безкоштовною консультацією спеціалістів компанії по телефону. Вони володіють актуальною інформацією відносно типів авто, доступних для автопрокату, порекомендують найкращу модель для кожного конкретного випадку.

В компанії передбачені різні види автооренди, що відрізняються строком та конкретними умовами договору. Тому кожен клієнт може обрати оптимальний варіант за своїми потребами та ціною.

Як орендувати автомобіль?

Щоб скористатись послугами автопрокату необхідно:

  • Надати пакет документів – паспорт громадянина України, водійське посвідчення;
  • Мати вік від 21 року;
  • Водійський стаж від двох років;
  • Звернутись в компанію Avis.

Скористайтесь перевагами автомобільної оренди вже сьогодні, і ви назавжди переконаєтесь наскільки це вигідно, зручно, надійно та безпечно!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь