Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Митне оформлення вантажів в Україні та його особливості

Тісна співпраця з митними службами, які здійснюють митне оформлення при переміщенні вантажів і товарів через митні кордони держав є одним з пріоритетів при міжнародному логістичному процесі. Більшість логістичних та консалтингових компаній можуть запропонувати своїм клієнтам професійні послуги із забезпечення зовнішньоекономічної діяльності, включаючи логістику доставки міжнародних вантажів.

Особливості

Державне митне оформлення передбачає:

  1. митний огляд,
  2. документальну перевірку,
  3. стягування митних зборів на користь держави.

Процес цей не такий простий, як може здатися. Тому грамотне консультування щодо проходження митного контролю можуть здійснити тільки висококласні фахівці, які ретельно відстежують митне законодавство.

Професійна логістична компанія, консультанти та митні брокери, фахівці в митному оформленні, можуть грамотно провести всі необхідні операції, щоб вантаж зміг в законному порядку перетнути митний кордон України. Складнощі цього процесу і економічні міркування не дозволяють багатьом компаніям містити в штаті власних фахівців. Вигідніше користуватися послугами сторонніх організацій.

Будь-який митний брокер є професійним фахівцем з митного оформлення, який відмінно володіє законодавства. Тому оформлення всієї документації на митному кордоні проводиться в регламентовані терміни і грамотно.

Постійні клієнти завжди можуть розраховувати на знижки, які надають митні брокери, а також на пріоритети в оформленні документів. Тому для компаній, які регулярно здійснюють переміщення вантажів через митний кордон країни, необхідно мати постійного митного брокера.

Що потрібно пам’ятати?

Митні питання досить гостро стоять перед тими компаніями, які здійснюють перевезення з Китаю, так як вантаж при цьому переміщується через митний кордон декількох держав. Українські споживачі вже звикли до того факту, що відсталий в минулому Китай давно перетворився у високорозвинений центр світової торгівлі. До речі, дізнатися більше інформації про митне оформлення вантажів можна за посиланням https://ptl-group.com.ua/page/tamozhennoe-oformlenie-gruzov вже зараз.

Тому китайські товари, які раніше були символом дешевизни і низької якості, тепер знаходять свого покупця і відрізняються досить високою якістю і розумною ціною. Транспортні компанії, що займаються перевезенням з Китаю, постійно завантажені роботою і регулярно проводять митне оформлення вантажів.

Необхідно врахувати, що КНР знаходиться на значній відстані від основних промислових і торгових центрів України. Тому вантажоперевезення з території Китаю пов’язані зі значними витратами коштів і часу. Додаткові проблеми створюють китайські митники, які дуже суворо підходять до оформлення митних документів. Тому перевезеннями з Китаю можуть займатися тільки дуже досвідчені транспортники, які мають хорошу логістику і надійних митних брокерів.

 Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий