Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати надійне охоронне агентство?

Те, що охоронні служби різняться між собою, знає кожен, хто хоч раз стикався з організацією захисту свого бізнесу. Іноді дорогі послуги є абсолютно невиправданими в умовах, коли необхідно швидко діяти і реагувати відповідно до ситуації. Виникає очевидне запитання, як зрозуміти, що конкретне державне або приватне охоронне підприємство є найкращим серед інших пропозицій?

Критерії вибору охоронного агентства

Про ефективність роботи служби можна говорити в разі, якщо якість послуг, що надаються співзвучна із заявленими вимогами. Однак перевірити відповідність можливо тільки в момент реальної небезпеки. Щоб підстрахувати себе і свій бізнес, ось кілька ключових моментів, на що потрібно звернути увагу при виборі охоронної фірми:

  1. Державне чи приватне агентство. Не секрет, що кожна приватна охранная компания в Киеве вкладає великі ресурси у своїх співробітників. На відміну від державної контори, стати частиною охоронної приватної організації досить складно. Тут пред’являються підвищені вимоги до фізичної підготовки й вміння приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях.
  2. Наявність ліцензії. Дозвіл — обов’язкова частина роботи будь-якого підприємства. Тут немає альтернатив і ймовірностей. Більш того, це перше, з чим необхідно ознайомитися кожному потенційному клієнту.
  3. Досвід роботи персоналу. Надійне охоронне агентство має в штаті тільки кваліфікованих фахівців зі стажем роботи від 3-х років. Важливо, щоб саме підприємство не було новачком на ринку і могло пред’явити список успішно реалізованих проектів.
  4. Спектр послуг. Повноцінне агентство завжди готове запропонувати широкий асортимент послуг по захисту майна та охорони підприємств. Навіть, якщо на початковому етапі цікавий один вид, то в процесі співпраці можуть знадобитися додаткові опції.
  5. Матеріально-технічна база. Технічне оснащення — важлива складова поважаючої себе фірми. Від якості обладнання безпосередньо залежить ефективність роботи всього штабу.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.