Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як підібрати садові меблі?

Види садових меблів

Розглянемо види садових меблів від https://mix-line.com.ua/catalog-outdoor-dlya-sada в залежності від функціоналу:

  1. предмети інтер’єру для облаштування дачного будинку;
  2. вуличні меблі;
  3. універсальні моделі як для будинку, так і для відкритого повітря.

За конструктивними особливостями меблі ділять на:

  1. переносні (малі габарити і вага);
  2. стаціонарні (великі габарити і вага).

Садові меблі з дерева

Для вуличних меблів використовуються дерево щільних порід, в першу чергу — сосна, модрина, тик або акація.

Найчастіше для виробництва меблів в нашій країні використовують деревину сосни. Цей матеріал один з найдоступніших, не вимагає великих витрат на обробку, і має високі декоративні якості.

Друге місце в списку стійких до природних умов порід займають: Бук і модрина. Модрина дуже добре переносить перепади температур, підвищену вологість, вплив ультрафіолетових променів.

Акація відноситься до цінних порід деревини. А по твердості вона перевершує дуб майже в два рази — 7,1 проти 3.7. Але дана порода схильна до розтріскування, тому під час сушіння вона вимагає особливої ​​уваги.

Не менш цікава порода — тик росте в Індії, В’єтнамі та інших країнах Південної і Південно-Східної Азії. Висока стабільність і біостійкість тика дозволяє використовувати його для садових меблів, настилів відкритих терас і басейнів.

Для мінімізації впливів зовнішнього середовища в процесі виробництва садових меблів їх обов’язково обробляють спеціальними антисептичними засобами, лаками, восковими просоченнями. Термін експлуатації таких меблів досягає 15 років.

До недоліків меблів з дерева можна віднести дорожнечу і необхідність спеціального догляду. Але екологічна чистота, естетика, міцність і зносостійкість роблять цей матеріал одним з найкращих для виробництва меблів для дачі та саду.

Пластикові садові меблі

Пластикові вироби мають одну велику перевагу — дешевизну. А також їх плюсами є — різноманітність форм і кольорів, легкість, мобільності. До недоліків меблів з пластика можна віднести естетичний вигляд, але все дуже залежить від виробника. А також крихкість пластикових виробів.

Конструкції із пластику можуть бути як цільними, так складними або розбірними. Складні пластикові моделі відрізняються компактними розмірами і призначаються для невеликих груп людей.

Металеві садові меблі

Найчастіше металеві меблі виробляють з наступних металів:

  1. чавун;
  2. сталь;
  3. алюміній.

Кування дозволяє досягти витонченості форм і створити по-справжньому цікавий дизайн. Головне в виготовлення таких меблів — обробка захисними антикорозійними засобами. Термін експлуатації таких меблів досягає 25 років.

Садові меблі з ротанга

Один з найпопулярніших нині матеріалів для садових меблів. Ротанг — рослина сімейства пальмових, в довжині ротангові лоза може досягати до 250 м, товщина стебла — до 7 см. Штучний ротанг — синтетичне волокно, виготовлене у вигляді пластикової стрічки. Плетені меблі ротанга відрізняється високою міцністю і довгим терміном експлуатації.

Крім натурального і штучного ротанга, для виготовлення плетених предметів меблювання для дачі та саду застосовують лозу верби. Вербові вироби легкі і компактні, але, в порівнянні з меблями з ротанга, менш стійкі до атмосферних впливів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.