Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Особливості вибору пилососа з аквафільтром

Promotion

З’явившись на ринку побутової техніки, пилососи з аквафільтром відразу привернули до себе увагу і почали користуватися попитом. Їх застосування дозволяє суттєво підвищити якість прибирання квартири, будинку та будь-якого іншого приміщення, додатково забезпечуючи зволоження повітря та звільняючи його від пилу та алергенів. І при цьому, скільки б не працював пристрій, ефективність його роботи залишається незмінною, оскільки пил та бруд не засмічують фільтруючий елемент та не осідають в двигуні або на його поверхні.

Принцип дії пилососів з аквафільтром

Аквафільтр являє собою резервуар, який заповнюється водою і через який пропускається забруднене повітря. В залежності від конструкції та принципу дії, всі аквафільтри розподіляються на два види:

 1. фільтр кальянного типу;
 2. аквафільтр сепараторної дії.

Моделі першої категорії добре затримують великий пил та бруд, що осідає в воді, але не зупиняють найдрібніші частинки. Тому при їх використанні краще додатково встановлювати один або декілька повітряних фільтрів для забезпечення максимального ефекту.

Аквафільтр сепараторної дії, навпаки, забезпечує очистку до 99,99% повітря без будь-яких додаткових елементів, оскільки працює по принципу центрифуги. Бруд та пил потрапляють одразу у водяний вир, створений сепаратором, і завдяки високому тискові разом з бульбашками повітря осідають у воді, після чого разом з нею зливаються в каналізацію.

Основні характеристики аквапилососів

Обираючи пилососи з аквафільтром, окрім типу самого фільтру, рекомендується також звертати увагу на ряд інших параметрів:

 1. потужність всмоктування;
 2. комплектацію;
 3. маневреність пристрою;
 4. об’єм резервуару з водою;
 5. рівень шуму;
 6. довжину електричного кабелю.

Варто об’єктивно оцінювати кожен з цих параметрів з огляду на їх доцільність, виходячи із реальних площі, типу та звичного ступеня забруднення поверхонь, які доведеться прибирати.

Додаткові рекомендації при виборі пилососу з аквафільтром

Купуючи пилосос з системою аквафільтрації, додатково не зайвим буде врахувати досвід інших покупців, який свідчить про те, що:

 1. для якісного очищення більшості поверхонь достатньо придбати аквапилосос з невеликою потужністю всмоктування (до 300 Вт);
 2. надзвичайно висока потужність всмоктування може спричинити проникнення води в двигун приладу;
 3. для більш зручного прибирання варто обирати моделі пилососу із телескопічною ручкою;
 4. для простоти контролю стану аквафільтру та ступеня його забруднення більш зручними є моделі з прозорими колбами;
 5. наявність в моделі функції автоматичного вимкнення при перегріванні значно подовжить термін експлуатації приладу.

Врахувавши подібні поради, можна дійсно обрати не лише ефективний, а й зручний, економічно виправданий та простий в експлуатації прилад.

В цілому ж, незважаючи на власні дещо збільшенні габарити, вагу та вартість в порівнянні з традиційними циклонними моделями, пилососи з аквафільтром здатні забезпечити більш якісне та зручне прибирання килимів, підлоги, меблів і навіть вікон.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.