Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Що таке чилер і нащо він потрібен

Системи холодильного обладнання сьогодні надзвичайно популярні в нашій країні. Вони дозволяють зберегти сировину і продукти протягом тривалого часу навіть в літню спеку. Щоб вони правильно функціонували, потрібно додатково встановити чиллер. Головне призначення чилера це відведення тепла в обладнанні. Також він відповідає за правильну циркуляцію рідини в системі. Більш докладно з його особливостями і різновидами можна ознайомитися за посиланням. Сьогодні у продажу представлено безліч різних чиллерів, які відрізняються не тільки за ціною, але і технічними параметрами. Не фахівцеві складно розібратися в їх різноманітті і підібрати підходящий варіант. У цьому складному питанні, як краще чиллер купить украина, допоможуть наступні корисні поради професіоналів.

Для виконання простих завдань варто також вибирати прості паромпрессорние чиллери. У їх конструкції передбачений спіральний компресор і конденсатор повітряного охолодження. Коштує така техніка недорого, тому її можуть дозволити собі навіть невеликі підприємства або організації. Для великих комерційних підприємств краще підійдуть чиллери зі спіральними або гвинтовими компресорами, охолоджувальної градирнею і конденсатором.

Такі чиллери дозволяють істотно економити електричну енергію, що важливо для будь-якої компанії. Вони набагато вигідніше і практичніше простих чиллерів з повітряним охолодженням, а й коштують дорожче. Здійснювати вибір потрібно вже виходячи з бюджету підприємства і поставлених виробничих завдань. На великі промислові підприємства варто розглядати чиллери з градирнями і гвинтовими компресорами або абсорбційні моделі. Їх головна перевага полягає в роботі на непридатних джерелах тепла або газі, яких ніколи не бракувало на різних підприємствах.

Перед вибором конкретної моделі чиллера потрібно обов'язково провести розрахунки надходження в приміщення тепла і вологи. Без них буде дуже складно підібрати оптимальну потужність пристрою. Малопотужні чиллери НЕ будуть справлятися зі своїми завданнями щодо відведення тепла, а надто потужні моделі будуть споживати багато електроенергії і їх покупка обійдеться набагато дорожче. При покупці чилера потрібно звертати увагу на холодопродуктивність і потужність його насоса. Також важливим параметром буде мінімальна температура, при якій пристрій може нормально функціонувати. Щоб не помилитися при покупці, завжди краще проконсультуватися з фахівцями.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь