Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вибираємо гаражний замок

Власники будинків, сараїв і гаражів, а також велосипедів і самокатів змушені піклуватися про безпеку свого майна. Одним з основних елементів для забезпечення безпеки власності в домі є вогнестійкі сейфи, а серед інших варіантів зовнішнього захисту можна виділити навісний замок.

Вибір замків в сучасних інтернет-магазинах просто величезний. Проте, потрібно знати, як вибрати потрібний, узгоджений з типом дверей, і модель, яка забезпечить найбільшу гарантію безпеки - підібрати відповідний замок можна на Lockmarket.com.ua.

Навісний замок, його типи і конструкція

Залежно від конструкції є два види навісних моделей: звичайний навісний замок гаражний - найпопулярніший і найпоширеніший. Він також відомий як «висячий замок на вушко». Ми знаходимо його на валізах, велосипедах і сейфах, а також в підвалах і складах. Він досить дешевий, але на жаль, його також легше зламати. Зловмисник може відкрити його за допомогою плоского металевого предмета або використовувати різак для металу, щоб пошкодити вушко.

Модель з блокуванням шпинделя відрізняється від замка з дужкою в формі вуха. Вона характеризується більшою жорсткістю і твердістю. На жаль, замок коштує дорожче, ніж його попередник. Його можна застосовувати для захисту підвалів, гаражів, воріт, шаф.

Експертна порада

Вибираючи тип замка, ви повинні також перевірити додаткові параметри. Продавець повинен запропонувати модель з сертифікатом, який гарантує високу стійкість до злому. Залежно від того, з якого матеріалу він зроблений, залежать його характеристики. Крім того, ми повинні бути впевнені, що він забезпечений ущільненням для запобігання попадання води всередину.

Безпека залежить від довжини вушка

Рівень безпеки залежить не тільки від форми, але також і від товщини і довжини вушка. З цієї причини не слід купувати занадто великі або занадто маленькі навісні замки. Вони повинні ідеально підходити для закриття. Не менш важливо для рівня безпеки, який забезпечує модель замку, це розмір колодки. На цей раз все працює на користь більшого розміру замку, тому що його важче відкрити. Менший можна зламати навіть інструментами, які завжди під рукою, наприклад, плоскогубцями.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь