Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

П'ять ідей для організації новорічного корпоративу

На сьогоднішній день майже кожна організація влаштовує своїм співробітникам внутрішні корпоративні вечірки, яких завжди чекають. Новорічний корпоратив мабуть найяскравіша подія на тлі інших вечірок, які відбуваються протягом усього року. Адже що ще може бути таким грандіозним як святкування Нового року. Тому на організацію новорічного корпоративу керівництву потрібно витратити чимало зусиль, щоб догодити веселощами кожному своєму підлеглому в процесі даного заходу.

Кожна організація новорічного корпоративу вимагає достатню кількість часу і зусиль. Для того щоб ваше новорічне корпоративне торжество було якомога більш блискучим, барвистим і атмосферним, далі піде мова про найсміливіші идеи для новогодних праздников 2019, завдяки цим сценаріями можна перетворити банальне свято в сліпучу і ефектну вечірку.

Несподівана навала прибульців в потрібний момент

Підготувавши повний варіант сценарію до дрібниць: костюми, декорації і людей можна здивувати всіх своїх співробітників раптовою появою переодягнених людей в інопланетян. Тут можна продумати різні варіанти розвитку ситуації. Наприклад, запросити професійну групу танцюристів переодягнених у костюми прибульців, щоб вони станцювали красивий танець. А після танцю можуть викрасти парочку учасників торжества не на довгий час.

Запрошення зірок шоу-бізнесу

Можна уявити собі момент подиву в очах всіх колег, коли вони поруч з собою побачать відому зірку, що вийшла на сцену перед ними. Тому, чому б і не запросити в якості співачки або ведучого програми одного з відомих представників вітчизняного шоу-бізнесу. Адже такий прийом широкого жесту точно запам'ятається на довгий час.

Незвичайний дід мороз і снігуронька

Ясна річ, що дід мороз і снігуронька на корпоративі - це вже давно банальна і не нова тема. Тому, чому б їх не поміняти місцями, наприклад, в ролі снігуроньки виступить чоловік, а в ролі діда мороза - дівчина з дуже привабливою зовнішністю. Також можна на цих «головних героїв» надіти сексуальне новорічне вбрання, завдяки якому буде всім дуже весело.

Новорічне маскарад-шоу

Безсумнівно, кожна людина хотіла б у своєму житті побувати на якомусь яскравому і гарному маскараді. Тому новорічний корпоратив - це чудова можливість влаштувати таке дійство. Можна прикрасити банкетний зал усіма необхідними декораціями і сказати своїм співробітникам, щоб приходили всі в маскарадних костюмах.

Святкова атмосфера переможців

Веселощі на даному торжестві можна отримати не тільки перебуваючи в ролі звичайного пасивного спостерігача, але ще і бути найактивнішим учасником. Керівництво може спланувати цілий сценарій всіляких розважальних інтерактивних конкурсів, ігор, квестів, а також організувати окрему церемонію нагородження найвидатніших співробітників компанії за свої досягнення і результати протягом минулого року. При цьому придумати нестандартні номінації.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь