Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Навіщо потрібна серветниця

Кожна господиня погодиться, що затишок на кухні створюють безліч маленьких, спершу непримітних дрібниць, як то фіранки під колір чайника, квіткові горщики в одному стилі, панно із зображенням красивих фруктів або овочів. І навіть така дрібниця, як серветниця, може підняти настрій, як господині, так і всім домочадцям. Більш того, без серветок на святковому столі завжди буде, як ніби чогось не вистачати. Я вже не кажу про бари, кафе і ресторани, де цей кухонний атрибут є обов'язковим. Отже, ми вже переконалися, що за правилами етикету серветки на будь-якому столі просто-таки необхідні.

Щоб сервіровка столу була, як то кажуть, за всіма писаними і не писаними правилами, серветки з тканини, звичайно ж, будуть краще. Однак функції у тих і інших можуть бути різними. Серветки з тканини досить-таки великі за розміром і призначені для прикриття колін, паперовими ж серветками користуються, щоб витирати рот і руки під час їжі.

Якщо говорити за серветниці від компанії MarcoMoni, котрі можна переглянути за посиланням https://marcomoni.com/cat/napkin-box, їх краще розміщувати в центрі стола. Ці елітні дизайнерські аксесуари із натуральної шкіри як найкраще доповнять загальну композицію и зроблять ваш стіл оригінальним и презентабельним, тому і ставити їх потрібно на видному місці. Да і кожному буде зручно дотягнутися до серветок..

Оригінальна серветниця стане хорошим подарунком для друзів і родичів. Більш того, ми завжди шкодуємо грошей на будь-яку дрібницю, але саме з дрібниць і складається загальний пазл і красива картинка..

Серветниця - подарунок на новосілля - теж відмінний варіант, особливо, коли ви не знаєте, що ж такого пам'ятного подарувати молодій сім'ї.

Серветки на столі повинні бути обов'язково, хіба мало чого може статися, а якщо вони «упаковані» в красиву і елегантну серветницю, кожен, хто сидить за столом, знатиме, де вони знаходяться.

Серветки, при певному умінні офіціантів, стануть справжньою окрасою столу. Але потрібно врахувати, що людина, яка відвідала бар, ресторан або кафе, може використовувати не одну-дві, а три-чотири або навіть більше серветок, тому запас одноразових серветок обов'язково повинен бути на столі. Для того, щоб компактно розмістити на столі ці атрибути сервіровки, застосовують серветниці.

Існує два різновиди цього приладу: в одних серветки розміщують вертикально, в інших - горизонтально. Перший різновид серветниць більш затребуваний в тих закладах, де кожен стіл обслуговує офіціант, що стежить за кількістю серветок і зовнішнім виглядом покладених серветок. Підставки для серветок, в яких згадані атрибути покладені горизонтально, популярні в кафе, барах, де передбачено самообслуговування, так як можна встановити заповнену підставку на початку зміни - і цього вистачить до кінця робочого дня.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь