Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як правильно вибрати відеоняню для дитини?

Від чого залежить вибір відеоняні для віддаленого спостереження за немовлям? Ми спробували з'ясувати відповідь на це питання.

Відеоняня - це бездротовий електронний пристрій, здатний відстежувати стан маленької дитини, що знаходиться в іншій кімнаті або на більш далекій відстані. Будучи вдосконаленою модернізацією радіоняні, сучасні моделі цього обладнання включають в себе безліч корисних функцій, які значно спрощують догляд за малюком.

Вибір відеоняні не такий простий, як може здатися. У розрахунок потрібно приймати не тільки технічні характеристики пристрою, але і умови, в яких знаходиться дитина. Наприклад, дуже важливо заздалегідь врахувати, де і як буде встановлена ​​відеокамера. Це дозволить вибрати модель в залежності від наявності в комплектації затиску або підставки, які б забезпечували максимально широкий кут огляду.

При виборі відеоняні покупцеві слід звернути увагу на такі технічні характеристики пристрою:

 1. Підтримка двостороннього зв'язку.
 2. Наявність Wi-Fi (передача зображення на смартфон, ноутбук, ПК, телевізор).
 3. AV-вихід (можливість виведення відео на екран телевізора по кабелю).
 4. Передача даних про пульс і дихання дитини.
 5. Радіус дії (більшість моделей передають сигнал на відстань до 200-300 метрів).
 6. Кілька рівнів VOX-активації на голос або шум.
 7. Датчик руху.
 8. Автоматичний поворот об'єктива за дитиною.
 9. Забезпечення безперебійного живлення в разі раптового відключення електроенергії (автоматичне перемикання на акумуляторні батареї).
 10. Можливість установки відеокамери в будь-якій зручній позиції за допомогою спеціального затиску або іншого пристосування.
 11. Наявність датчика температури з верхньою і нижньою межею (пристрій проінформує про підвищення або зниження температури в кімнаті).
 12. Функція нічного режиму (дозволяє бачити дитину в темряві).
 13. Можливість віддалено змінювати напрямок і кут огляду камери.
 14. Трансляція колискових пісень.
 15. Чутливість мікрофона.
 16. HD-якість передачі зображення на екран батьківського блоку.
 17. Бездротове підключення за допомогою пароля.
 18. Сумісність з мобільними додатками.

Перерахованими вище характеристиками володіє далеко не кожна видеоняня купить яку можна за даним посиланням. Покупець повинен сам вирішити, які функції для нього важливі. Вибір пристрою повинен відбуватися на підставі вивчення характеристик кожної моделі. Крім цього, важливим фактором також є вартість пристрою. Як правило, чим дорожча відеоняня - тим більше функцій вона має.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь