Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Електромобілі: чому вони краще звичайних авто

Час летить непомітно — а прогрес завжди йде разом з ним.
У наші дні на дорогах все частіше зустрічаються електромобілі (в багатих регіонах — Tesla, в регіонах бідніші часто можна побачити, наприклад, Toyota Prius). Кожен раз, коли ми помічаємо їх в потоці, з’являється резонне питання:

Чим електромобілі краще автомобілів на ДВС?

Розбираємо основні переваги і відповідаємо на це питання в нашій статті. А придбати сучасний електрокар можна тут: https://oceanica.com.ua/fuel-type/electro.

Переваги електромобілів

Для початку розділимо електромобілі на категорії:

  1. Перша, підходяща для міста. Максимальна швидкість до 100 км / год;
  2. Друга, підходяща для поїздок по трасах — їх швидкість може досягати більше 100 км / год (найпопулярніші електромобілі на даний момент)
  3. Третій варіант — спортивні. Швидкість таких автомобілів досягає більше 200 кілометрів на годину. В основному використовується в Formula E і інших змаганнях.

Перейдемо до самих переваг.
Для міського та шосейного типів електромобілів, актуальними перевагами будуть:

  1. Економія на паливі. Заряджатися можна на будь-якій станції, і це дійсно обходиться в кілька разів дешевше заправок бензином;
  2. Довговічність. Якщо дотримуватися всіх норм, запропоновані в посібнику з експлуатації, двигун електромобілів буде набагато надійніше звичайного ДВС — з ним не виникне ніяких проблем аж до 200.000 пробігу;
  3. Безшумність. Електромобілі не видані звичних нам звуків мотора (шум, який видається гумою — не береться до уваги).
  4. Екологічність. Без цього пункту нікуди — електродвигуни практично ніяк не впливають на екологію, на відміну від свого побратима ДВС.
  5. Розгін і динаміка. Завдяки тому, що весь крутний момент доступний відразу, електромобілі показують неадекватні цифри при розгоні від 0 до 100 км / год, наприклад Tesla Roadster розганяється від 0 до 100 км / год всього за 1.9 секунди.

Основними мінусами таких автомобілів в даний момент є:

  1. Вартість автомобілів (особливо преміального класу, таких, як Tesla)
  2. Нерозвинена інфраструктура (особливо в регіонах), як наслідок — мала кількість «заправних» станцій

Втім, будьте впевнені, що з часом ці мінуси зникнуть.

Наші есперти впевнені в тому, що вже через десяток років ДВС (по-крайней мере, в цивільному використанні) піде в минуле.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.