Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Отримання кредиту без довідки про доходи

У багатьох банках, щоб отримати кредит онлайн без відмови необхідний великий перелік документів, в тому числі довідка про доходи. За даними цього документа в фінансовій установі оцінюється такий показник, як платоспроможність клієнта. Але, на жаль, довідку можуть отримати не всі, а тільки ті, хто має офіційне працевлаштування.

В деяких випадках банк може не вимагати довідку про доходи. Це стосується ситуації, коли клієнти можуть підтвердити свою платоспроможність наявністю майна, наприклад, квартири або автомобіля.

В інших ситуаціях банк може опустити вимогу довідки про доходи при наданні телефону організації, де працює покупець неофіційно. В такому випадку відбувається перевірка у відділі кадрів або у керівника підприємства. Але даний варіант не завжди прийнятний для самого клієнта.

Саме через це мікрокредитування є затребуваною і популярною послугою, яка доступна практично кожному. МФО надають позики з комфортними умовами не тільки людям, які не мають офіційного працевлаштування, а й студентам, пенсіонерам, жінкам в декретній відпустці. При цьому, для отримання позики навіть не потрібно нікуди йти - достатньо заповнити заявку на сайті.

Як збільшити свої шанси на отримання онлайн позики

Щоб отримати позику в МФО необхідно дотримуватися деяких умов. Наприклад, сервіс CreditLite має перелік причин, за якими може бути дана відмова, їх треба врахувати, щоб отримати кредит в Credit Lite. Аналіз даних про клієнта відбувається системою автоматично.

Однією з найважливіших умов є внесення в анкету достовірної інформації. Для цього не знадобиться багато часу, достатньо чверті години. Рішення приймається системою оперативно (на очікування вердикту піде не більше 5 хвилин).

При оформленні заявки клієнт повинен мати:

  1. паспорт;

  2. ідентифікаційний код;

  3. банківську карту, відкриту на території України.

Крім цього, користувач повинен буде вказати свій номер мобільного телефону та адресу поштової скриньки. Саме на телефон прийде повідомлення про обробку особистих даних та прийняття рішення системою.

Таким чином, щоб максимально знизити ризик отримання відмови на позиці, необхідно повністю і достовірно заповнити поля в анкеті. Завдяки цьому система зможе провести аналіз і підтвердити інформацію, після чого і буде винесено позитивне рішення. Якщо Ви плануєте отримати другу позику, варто пам'ятати про те, що для початку необхідно погасити першу. Це обов'язкова умова.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь